• شناسه خبر : 57049
  • تاریخ انتشار : 23 شهریور 1400 - 02:28

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تصمیمات خوبی برای برگزاری ۲۰۰ برنامه دفاع مقدس در دستور کار است که از اهم آن‌ها می‌توان به نمایشگاه رزمی فرهنگی در محل موزه دفاع مقدس اشاره کرد.

دفاع مقدس

سرهنگ پاسدار شکر عبدی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری برنامه‌های دفاع مقدس در اردبیل اظهار داشت: در شرایط کنونی تمامی داشته‌هایمان را مدیون رشادت‌ها، اقتدار و تلاش‌های ایثارگرانی هستیم که در هشت سال دفاع مقدس برای دفاع از کیان کشور از ناموس و جان خود گذشته‌اند تا نسبت به ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌شود.

وی بیان کرد: تصمیمات خوبی برای برگزاری ۲۰۰ برنامه دفاع مقدس در دستور کار است که از اهم آن‌ها می‌توان به نمایشگاه رزمی فرهنگی در محل موزه دفاع مقدس با عنوان ستاد جنگ‌های نامنظم در حاشیه دریاچه شورابیل و تجلیل از رزمندگان دوران دفاع مقدس در ۳۰ شهریور با سخنرانی رئیس‌جمهور اشاره کرد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: از اهم برنامه‌های هفته گرامیداشت دفاع مقدس می‌توان به تجلیل از رزمندگان دفاع مقدس، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای استان، دیدار با خانواده‌های شهدا و برگزاری مراسمات مختلف هفته دفاع مقدس  اشاره کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up