• شناسه خبر : 57162
  • تاریخ انتشار : 27 شهریور 1400 - 11:58

در دیدار شهردار اردبیل با مدیرکل تامین اجتماعی استان حدود ۱۵۰ میلیارد ریال از جرایم حق بیمه شهرداری اردبیل مورد بخشودگی قرار گرفت.

تامین اجتماعی

افشین شیرزاده مدیرکل تامین اجتماعی استان در این دیدار ضمن تبریک انتصاب آقای صفری بعنوان شهردار اردبیل و آرزوی موفقیت برای ایشان اظهار داشت : سازمان تامین اجتماعی در زمره بخش عمومی و غیر دولتی محسوب می شوند و موظف است درآمد و هزینه خود را مدیریت کند.

وی افزود: ماهانه سازمان تامین اجتماعی در سطح کشور ۱۷ هزار میلیارد تومان حقوق مستمری به بازنشستگان و افراد تحت پوشش آنها پرداخت می کند.

افشین شیرزاده با بیان اینکه تعامل خوبی مابین تامین اجتماعی و شهرداری اردبیل وجود دارد اظهار داشت : در قالب طرح بخشودگی جرایم کارفرمایان از مجموع هفتصد میلیارد ریال بدهی شهرداری اردبیل به تامین اجتماعی استان ، مبلغی در حدود۱۵۰ میلیارد ریال از جرایم حق بیمه مورد بخشودگی قرار گرفت.

مدیرکل تامین اجتماعی استان در این نشست از کلیه شهرداری ها، نهاد های دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی خواست در جهت ارائه خدمات مطلوب از جانب این سازمان به بازنشستگان و بیمه شدگان، نسبت به پرداخت به موقع حق بیمه و بدهی خود به این سازمان اقدام نمایند تا این سازمان به کارگران و بازنشتگان به بهترین شکل ممکن خدمات ارائه دهد.

صفری شهردار اردبیل نیز در این جلسه از اقدامات و خدمات تامین اجتماعی در استان اردبیل تقدیر نمود و گفت: یقین دارم در سایه تعامل و همکاری دو سویه این دو مجموعه ، اقدامات مهمی برای پیشرفت و ارتقاء سطح رفاه شهروندان انجام خواهد شد.

وی افزود: شهرداری اردبیل در صدد است با پرداخت به موقع حق بیمه و تسویه بدهی خود به سازمان تامین اجتماعی ، این سازمان را در انجام تعهدات خود به بیمه شدگان و مستمری بگیران که بخشی از آنان کارکنان و کارگران زحمتکش شهرداری می باشد یاری نماید.

لازم به یاد آوری است در پایان جلسه تصمیمات خوبی در خصوص نحوه پرداخت بدهی شهرداری به تامین اجتماعی استان اردبیل اتخاذ گردید.

دفترچه تامین اجتماعیدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up