• شناسه خبر : 57286
  • تاریخ انتشار : 28 شهریور 1400 - 01:14

واحد گفت: بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس با مشارکت دستگاه های مختلف اجرایی در باغ موزه دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

دفاع مقدس-جنگ

«علی واحد» امروز (۲۸ شهریورماه) در نشست خبری با خبرنگاران خبرگزاری های استان در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان گفت: نمایشگاه رزمی فرهنگی امسال با محوریت «ستاد جنگ های نامنظم» در محل موزه دفاع مقدس استان برپا خواهد شد.

مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل تصریح کرد: بیش از ۲۵۰ عنوان برنامه در طول هفته دفاع مقدس با مشارکت دستگاه های مختلف اجرایی در باغ موزه دفاع مقدس اجرا خواهد شد.

این مقام مسئول یادآور شد: گلباران مزار شهدا، تعویض پرچم گلزار شهدا، فضاسازی محیطی به ویژه در سطح شهرها، برگزاری پیاده روی در روز جمعه با حضور جانبازان ویلچری و نصب تصاویر شهدا در ورودی ادارات از جمله برنامه های اجرایی با مشارکت دستگاه های اجرایی است.

وی خاطر نشان کرد: بیش از ۴۰ عنوان برنامه هفته دفاع مقدس با مشارکت صدا و سیما مرکز اردبیل به روی آنتن خواهد رفت که از تلاش همکاران در صدا و سیمای مرکز اردبیل تقدیر و تشکر می کنم.

واحد اظهار داشت: نمایش «افلاکیان خاکی» با مرور خاطرات رزمندگان در جنگ های نامنظم از دیگر برنامه های اجرایی در باغ موزه دفاع مقدس است که با همکاری بیش از ۷۰ هنرمند به همت بسیج هنرمندان در برگزار می شود و برای نظم بخشی به این برنامه و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برای ۲۵۰ نفر صندلی پیش بینی شده تا در فضای باز بتوانیم پروتکل های بهداشتی مدنظر را هم اجرا کنیم.

مدیر کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان افزود: ۳۰ عنوان کتاب از زندگینامه و خاطرات رزمندگان و ۲۰ عنوان کتاب صوتی همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up