• شناسه خبر : 57302
  • تاریخ انتشار : 28 شهریور 1400 - 05:42

رئیس شورای شهر اردبیل با اشاره به اینکه شرکت بازآفرینی شهری به تعهد اختصاص اعتبار به باغ شریعت عمل کند، گفت: بازگشایی اونچی‌میدان اردبیل هر چه سریعتر باید اجرا شود.

پروژه عمرانی راکد

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل در جریان سفر دکتر عبوری معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران به استان، عمل به تعهد این شرکت در ارتباط با اختصاص اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان به امر تملک و احیاء باغ شریعت اردبیل را خواستار شد.

حاج جواد انصاری در دیدار مسؤولان شهری و استان با دکتر عبوری، اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که در مجموعه مدیریت شهری انجام داده‌ایم، مشکلات و موانع حقوقی تملک باغ واقع در حدفاصل میدان بسیج و میدان ارتش اردبیل مرتفع شده است و با اختصاص اعتبارات لازم، کار احیاء و تبدیل این باغ بزرگ به پارک عمومی آغاز خواهد شد.

وی همچنین طرح بازگشایی بافت تاریخی اونچی‌میدان شهر اردبیل را از ضرورت های برنامه‌ریزی برای حال و آینده این شهر عنوان کرد و گفت: مشارکت در این بازگشایی و تملک مغازه‌های موجود در مسیر، از دیگر ظرفیت هایی است که شرکت بازآفرینی شهری ایران می‌تواند وارد عمل شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up