• شناسه خبر : 57366
  • تاریخ انتشار : 30 شهریور 1400 - 05:26

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای نیارق گفت: ۲۰ بسته کمک آموزشی به همت خیرین و فعالان این کانون تهیه و در بین دانش آموزان روستا نیارق توزیع شد.

دانش آموز مدرسه

 

محسن نوروزی گفت: ۲۰ بسته کمک آموزشی به همت و مشارکت خیرین و فعالان این کانون تهیه و در بین دانش آموزان روستا نیارق توزیع شد.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای نیارق تصریح کرد: این اقدام خداپسندانه در راستای کمک به خانواده های بی بضاعت و تشویق دانش آموزان به ادامه تحصیل است.

وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان آینده سازان ایران اسلامی هستند و با فرهنگ احسان و نیکوکاری آشنا می شوند و در آینده این معروف را جامعه گسترش خواهند داد.

نوروزی یادآور شد: از همه خیرین دعوت می شود تا در آستانه سال تحصیلی از دانش آموزان نیازمند حمایت کنند تا دانش آموزی به دلیل نداشتن وسائل آموزشی از تحصیل بازنماند.

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای روستای نیارق افزود: این طرح در راستا عمل به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از محرومان و نیازمندان صورت گرفت.

نوروزی بیان کرد: فضاسازی و اجرای برنامه های متنوع از دیگر فعالیت های در آستانه هفته دفاع مقدس به همت فعالان این کانون خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up