• شناسه خبر : 57474
  • تاریخ انتشار : 03 مهر 1400 - 02:29

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: اهداف و نتایج ارزشمند دفاع مقدس، موضوعی است که در کل دنیا باید صادر شود، چرا که رمز پایداری و مقاومت ایران اسلامی در این زمینه بسیار مهم و حائز اهمیت محسوب می‌شود.

رزمایش دفاع مقدس

سردار غلامحسین محمدی‌اصل صبح امروز در بازدید از نمایشگاه رزمی، فرهنگی هفته دفاع مقدس در استان اردبیل اظهار داشت: اهداف و نتایج ارزشمند دفاع مقدس، موضوعی است که در کل دنیا باید صادره شود، چرا که رمز پایداری و مقاومت ایران اسلامی در این زمینه بسیار مهم و حائز اهمیت محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: تمام دنیا باید به رمز پایداری و مقاومت واقف شوند و در این زمینه سپاه و بسیج همواره به خصوص در ایام هفته دفاع مقدس تمام اهتمام خود را به‌کار می‌گیرد تا حال و هوای دفاع مقدس، تمام کشور را دربرگیرد و این پیام مهمی است که کل دنیا باید از آن خبردار شوند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: برگزاری این نمایشگاه با محوریت جنگ‌های نامنظم و با شعار ما مقتدریم، برگزار می‌شود تا بتوانیم این شعار مهم را به همه جهانیان ثابت کرده و اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی ایران را به برکت خون شهدا به همگان نشان دهیم.

محمدی‌اصل ادامه داد: نمایشگاه دفاع مقدس، دلاوری و رشادت‌های رزمندگان را به نمایش گذاشته و شهید شاخص استان اردبیل نیز شهید جعفر خراسانی‌مقدم است که باید به مکتب پرورش و شخصیت این شهید والامقام به عنوان الگویی ارزنده برای جوانان و نسل امروزی کشورمان بیشتر پرداخته شود.



دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up