• شناسه خبر : 57499
  • تاریخ انتشار : 04 مهر 1400 - 03:47

فرمانده سپاه استان اردبیل گفت: در تقویم ایران هفته دفاع مقدس جزو آن دسته از مناسبت‌های پرافتخاری است که همچون نگینی می‌درخشد و بزرگداشت آن به هر شکلی یک وظیفه و ضرورت ملی محسوب می‌شود.

دفاع مقدس

سردار محمدی‌اصل صبح امروز در همایش پیاده‌روی با خانواده در اردبیل به مناسبت هفته دفاع مقدس در اردبیل اظهار داشت: در تقویم ایران هفته دفاع مقدس جزو آن دسته از مناسبت‌های پرافتخاری است که در تقویم ملی همچون نگینی می‌درخشد و بزرگداشت آن به هر شکلی یک وظیفه و ضرورت ملی محسوب می‌شود.

وی بیان کرد: ورزشکاران در تمامی عرصه‌ها به خصوص در دوران جنگ تحمیلی و دفاع از حرم معصومین جزو پیشگامان جامعه بوده‌اند که با رویارویی در مقابل رژیم غاصب نشان داده‌اند که جزو سرآمدها هستند و در این زمینه با اقتدا به امام علی(ع) می‌توانیم فرهنگ ورزش را در جامعه نهادینه‌سازی کرده و بیماری‌ها را کاهش دهیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: ورزش در جامعه زمینه شادابی و نشاط را در زندگی فراهم می‌کند که به همین منظور اگر بتوانیم فرهنگ ورزش را در جامعه نهادینه‌سازی کنیم، بیماری‌های جامعه نیز کاهش می‌یابد.

محمدی‌اصل بیان کرد: ورزش اگر در هر جامعه رونق داشته باشد، زندگی و روح جامعه را جلا می‌بخشد که این مسئله سبب توسعه و نهادینه‌سازی ورزش در جامعه می‌شود و نیاز به فرهنگ‌سازی در خصوص اهمیت ورزش داریم تا مردم از تأثیرات ورزش بر سلامت آشنا شوند تا ورزش را در اولویت قرار دهند.

وی تصریح کرد: توسعه ورزش همگانی و ترویج مردم به سمت ورزش از برنامه‌های اولویت‌داری است که باید در جامعه محقق شود تا بتوانیم برای خروج از پیک پنجم کرونا با استقبال مردم ورزش دوست فرهنگ ورزش همگانی در سطح جامعه و در بین خانواده‌ها، شور و نشاط اجتماعی و سلامت جامعه را رقم بزنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up