• شناسه خبر : 57578
  • تاریخ انتشار : 07 مهر 1400 - 12:11

مدیرکل راه و شهرسازی اردبیل گفت: پروژه سه راهی صحرا تا رضی ۸۰ میلیارد تومان ردیف بودجه مصوب دارد.

پول حقوق

محبوب حیدری اظهار کرد: پروژه سه راهی صحرا تا رضی یکی از مسیرهای مهم و شریانی استان است که به طول ۱۱ کیلومتر در حال اجراست که ۱۰ کیلومتر آن توسط شرکت آلتایی در مرحله زیرسازی تکمیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: مابقی عملیات با حمایت مالی از پیمانکاران ادامه دارد و امیدواریم به سرعت شاهد تکمیل و راه اندازی این محور مواصلاتی باشیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: مبلغ قرارداد پیمانکار در بخش زیرسازی ۲۰ میلیارد تومان بوده که با تعدیل و سایر شاخص ها این رقم به ۳۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

حیدری گفت: در حال حاضر اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از بابت زیرسازی ۲۰ تا ۲۵ میلیارد تومان به پیمانکار بدهی دارد.

وی از آغاز عملیات آسفالت ریزی این پروژه خبر داد و تصریح کرد: مبلغ ۴۰ میلیارد تومان با پیمانکار آسفالت قرارداد داریم که خوشبختانه عملیات آسفالت ریزی با سرعت مناسب در حال انجام است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل افزود: هم پیمانکار آسفالت شیران راه و هم پیمانکار زیرسازی آلتایی دو شرکت پیمانکاری توانمند در استان است که علیرغم مشکلات مالی اداره کل در بحث تخصیص و پرداخت مطالبات پروژه با سرعت و قوت کارها را به پیش می برند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up