• شناسه خبر : 57586
  • تاریخ انتشار : 07 مهر 1400 - 01:30

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: سعی و تلاش خود را به‌کار گرفته‌ایم تا برای انتقال ارزش‌ها و مفاهیم اهداف مقدس انقلاب اسلامی از تمام ظرفیت‌ها و امکانات استفاده کنیم.

عبدالله بحرالعلومی

عبدالله بحرالعلومی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، هفتم مهرماه، در مراسم تجلیل از خانواده‌های شهدا و جانبازان اردبیلی، اظهار کرد: همزمان با هفته دفاع مقدس و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، درصدد هستیم تا احترام به مقام شامخ جانبازان هشت سال دفاع مقدس را با زنده نگهداشتن یاد و خاطره جانبازان را محقق کنیم.

وی افزود: تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان، کم‌ترین کاری است که در برابر شهدای والامقام می‌توان انجام داد و همان طور که از نام بامسمای جانباز مشخص می‌باشد که در راه آرمان‌ها و ارزش‌های معنوی، جان خود را تقدیم نظام انقلاب اسلامی کرده به همین دلیل باید قدردان تلاش‌ها و زحمات آن‌ها باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: رشادت و جان‌فشانی‌های جانبازان، اسطوره صبر و استقامت و نیز شجاعت و دلاوری بوده که این مهم بایستی در جامعه اسلامی نهادینه‌سازی شود که در این زمینه تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم فعالیت‌های فرهنگی را در این حوزه افزایش و کیفیت‌بخشی کنیم.

بحرالعلومی ادامه داد: شهدا مایه افتخار و سربلندی کشور و خانواده‌های آن‌ها به عنوان نور چشم ملت ایران اسلامی و ولی نعمتان ما هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل، گفت: هر چه داریم مدیون خون پاک شهدای والامقام و صبر و استقامت خانواده‌های آنان هستیم که با پاسداری و ادامه راه شهیدان می‌توانیم به اهداف خود در این زمینه دست یابیم.

وی اظهار کرد: تجلیل و تکریم خانواده‌های معزز شهدا برای ما بسیار حائز اهمیت بوده و در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را به‌کار گرفته‌ایم تا برای انتقال ارزش‌ها و مفاهیم اهداف مقدس انقلاب اسلامی از تمام ظرفیت‌ها و امکانات استفاده کنیم که این مسئله به نوبه خود بسیار حائز اهمیت و اساسی بوده و باید مورد توجه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه واقع شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up