• شناسه خبر : 57605
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1400 - 11:19

علیرضا غریبی با اشاره به اینکه مدام مصوبات شورای شهر در هیئت تطبیق رد می‌شود، گفت: با این روند ارزش و جایگاه اعضای شورای مخدوش و مورد بی‌حرمتی قرار گیرد.

علیرضا غریبی

علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با اشاره به رد لایحه مصوب شورای شهر در هیات تطبیق افزود: اینکه مدام مصوبات شورای شهر در هیات تطبیق رد می‌شود، اصلا در شأن منتخبان شورای شهر نیست و بهتر است جلوی این رویه گرفته شود.

عضو شورای شهر اردبیل خاطر نشان کرد: نباید ارزش و جایگاه اعضای شورای شهر با رد مصوبات به صورت مکرر مخدوش و مورد بی‌حرمتی قرار گیرد بلکه بهتر است مسائل و موضوعات به صورت دقیق بررسی شده و قبل از تصویب الزامات کار نیز رعایت شود.

آموزش در شهرداری در راس امور قرار گیرد

وی برگزاری دوره‌های آموزشی را برای همه کارکنان شهرداری در معاونت‌ها و حوزه‌های مختلف یادآور شد و اضافه کرد: برگزاری این دوره‌های آموزشی را باید به صورت جدی پیگیری کرد تا با اولویت مأموران اجرائیات زمینه‌ای برای ارتقا توانمندی حرفه‌ای در فعالیت‌ها و انجام مأموریت‌ها شکل بگیرد.

این عضو شورای شهر اردبیل بیان کرد: ما انتظار داریم شهرداری اردبیل به برگزاری دوره‌های آموزشی بیش از سال‌های گذشته اهتمام داشته باشد چرا که برخی رفتارها و اقدامات از سوی مأموران اجرائیات به بی‌آبرو شدن شهرداری و شورای شهر منجر می‌شود که بهتر است در کاهش درگیری‌های احتمالی و حواشی به وجود آمده این دوره‌های آموزشی مورد توجه و دقت نظر قرار گیرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up