• شناسه خبر : 57607
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1400 - 11:08

 بهروز اسکندرپور عضو شورای شهر اردبیل می گوید: شهرداری باید نظارت جدی بر پروژه ها داشته باشد چرا که برخی در مشارکت ها و سرمایه گذاری ها مشکلاتی وجود داشته که هنوز هم اثرات منفی آن را شاهد هستیم.

ضرورت بازنگری طرح تفصیلی شورابیل / کم توجهی به جوانب پروژه های مشارکتی عواقب جبران ناپذیر دارد / مردم خواستار تصمیمات منصفانه شهری هستند

به گزارش شهرخوان،  بهروز اسکندرپور در ششمین جلسه شورای شهر اردبیل با انتقاد از شرایط مشارکتی احداث مجموعه تنیس بین المللی در منطقه گردشگری شورابیل، عنوان کرد: شهرداری اردبیل باید نهایت دقت را در پروژه های مشارکتی داشته باشد؛ چرا که در دوره های قبل, در مشارکت ها و سرمایه گذاری های گذشته مشکلاتی وجود داشته که اثرات منفی آن را شاهد هستیم.

وی گفت: شهرداری باید در چنین پروژه های مشارکتی، تمامی جوانب آن را توسط افراد مسلط به علم حقوق و صاحبان هوش تجاری بررسی نماید تا از تبعات منفی آن در آینده جلوگیری شود.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای شهر اردبیل افزود: بازنگری طرح تفصیلی منطقه نمونه گردشگری شورابیل یک ضرورت است. چرا که طرح هایی که در گذشته تهیه شده پاسخگوی توسعه امروزی شهر نیست و همچنین تغییرات بسیاری در پیرامون این منطقه ایجاد شده که لازم است برنامه ریزی ها آینده با لحاظ این تغییرات جدید صورت گیرد.

اسکندرپور گفت: مردم انتظار دارند تصمیمات شهر بصورت هوشمندانه و منصفانه انجام شود. عجله در تصمیم گیری ها و عدم استفاده از کارشناسان خبره باعث می شود تا حقوق شهرداری و به دنبال آن حقوق بیت المال تضییع شود.

شورای اسلامی اردبیلدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up