• شناسه خبر : 5761
  • تاریخ انتشار : 26 مهر 1401 - 08:30

این روز ها هشتگ مهسا امینی رکورد هشتگ های توییتر را نیز زده.

در این مقاله که منبع آن آژانس دیجیتال مارکتینگ وبسکو می باشد می خواهیم راه حلی برای سرپا شدن کسب و کار های اینترنتی برشکست شده را در اختیارتون قرار بدیم.

فروشگاه های اینترنتی قبل از قضیه مهسا امینی

تا قبل از این قضیه همه شاهد این موضوع بودیم که چقدر افرادی که توی شبکه های مجازی مخصوصا اینستاگرام فعالیت داشتند و میشه گفت هزاران کسب و کار در اینستاگرام در حال رونق بود.

مخصوصا اینستاگرام برای زنان خانه دار و دانشجویان محفل خوبی برای پول درآوردن بود و چه افرادی درآمد ماهیانه خودشون را به دو رقمی حتی رسانده بودند.

images 1665923337

میشه گفت طبق تصویر بالا بیشتر افرادی که از اینستاگرام سود میبرند شرکت های دیجیتال مارکتینگ، بلاگر ها و آموزش دهنده های اینستاگرام بودن و صحبت از این افراد هم نباشه ما ادمین هایی برای مدیریت پیج های اینستاگرام داشتیم که به صورت حضوری و یا غیرحضوری در شرکت ها و فروشگاه های کوچ و بزرگ در حال کار بودند اما خب الان چی؟

آشفتگی فروشگاه های اینترنتی در این روزها

درسته صحبت از فیلترینگ اینستاگرام بین مردم شایعه بود ولی خب کسی فکرش رو نمیکرد این همه کسب و کار درجا نابود بشه.

حال که درباره همه این افرادی که روی هم رفته درحال کسب درآمد از اینستاگرام بودند چه می شود گفت اون بلاگری که همه زندگیش اینستاگرام بود و یا ادمین های اینستاگرامی که همه از کار بیکار شده اند.

اگر بخواهیم همین وضع بماند که نمیشه پس درآمد این افراد چه می شود و یا خود تو که یک کسب و کار کوچیکی حتی روی اینستاگرام داشتی چی؟

اگر برای تو هم درآمدت مهمه که برش گردونی حتما این مقاله را تا آخر بخون.

ارائه راه حل توسط وبسکو

اگر به اینترنت این روزها نگاهی کنی میبینی که خب شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و تلگرام بازدید خود را کاملا از دست داده اند اما وبسایت ها سرجاش هستند و هیچ موقع نمیشه وبسایت ها را از کار انداخت چون کلا سیستم جهان با وبسایت ها اداره می شود.

طراحی سایت اصفهان

شبکه های اجتماعی میاند و میرند و حتی جایگزین بهتری پیدا خواهند کرد پس نمیشه کلا روشون حساب کرد بنابراین هرکسی که کنار پیج اینستاگرام خودش سایتی داشت برد کرد چون مشتریان خودش رو سوق داد به سمت وبسایت و هر کسی هم که در این موضوع کوتاهی کرد الان میبینی که کلا کسب و کارش از بین رفته.

حال شرکت وبسکو با ارائه بیش از 100 سایت موفق وردپرسی به درآمد رسیده با این اوضاعی که پیش اومده شرایط ویژه ای را برای همه کسب و کار ها برای طراحی سایت اصفهان قائل شده که بتونیم در این راه به شما عزیزان کمکی کرده باشیم.

images 1665923341

 

آموزش ورپرس

خوبه که بدونی ما راهی برای طراحی سایت بدون کد نویسی داریم و اون هم استفاده از پلتفرم وردپرس می باشد که هزاران امکانات را در اختیارمون خواهد گذاشت و افرادی که هزینه طراحی سایت را ندارند می توانند با آموزش وردپرس وبسکو خودشون این کار را انجام بدهند به شرطی که توی یادگیری مستمر باشی.

که در این باره هم صد ها دانشجو موفق شرکت وبسکو به دنیای اینترنت معرفی نموده است.

images 1665923344

به امید پیروزی هممون…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up