• شناسه خبر : 57616
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1400 - 01:45

معاون تیپ ۴۰ هجومی و متحرک نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان “هوشیارانه از مرزهای ایران حراست می‌کنیم”، گفت: توطئه‌های خرابکارانه دشمنان ‌در غرب کشور خنثی شد.

رژه ارتش

علی کنعانی صبح امروز در مراسم تجلیل از قهرمانان تیپ ۴۰ ارتش جمهوری اسلامی ایران در اردبیل اظهار داشت: تیپ ۴۰ ارتش در دوران دفاع مقدس در ۱۶ عملیات سعی کرد موفقیت‌ را برای کشورمان حاصل کند و در این ایام برای صیانت از مرز و بوم کشورمان توان رزمی و دفاعی خود را به نمایش گذاشت.

وی بیان کرد: در ایام هشت سال دفاع مقدس، تیپ ۴۰ ارتش یک‌‌هزار و ۶۰۳ شهید، بیش از ۲هزار جانباز و یک‌هزار و ۴۰۰ آزاده تقدیم نظام مقدس انقلاب اسلامی کرد تا وجبی از خاک مقدس ایران اسلامی به دست دشمنان نیفتد و این موضوع برای ملت شریف ایران اسلامی بیش از هر موضوعی حیاتی بود.

معاون تیپ ۴۰ هجومی و متحرک نزاجا گفت: تیپ ۴۰ ارتش امروز این افتخار را دارد که در مرزها نسبت به مراقبت‌های لازم از تیم‌های خرابکار نظام استکباری بپردازد که هم‌اکنون نیز در منطقه غرب کشور این مأموریت را به‌شایستگی انجام داده و در چند مرحله توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up