• شناسه خبر : 57621
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1400 - 01:03

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی اردبیل در برخورد با اخلالگران در بخش‌های اقتصادی و اجتماعی هیچ اغماض و چشم‌پوشی ندارد.

دادگاه

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین کثیرلو پیش از ظهر امروز در نشست با روسای حوزه قضایی شهرستان اصلاندوز مغان اظهار داشت: برخورد با اخلالگران و مجرمان اولویت مهم دستگاه قضایی است و در این زمینه برخورد با اخلالگران به ویژه در بخش‌های اقتصادی و اجتماعی را در دستور کار قرار داده‌ایم.

وی با اشاره به این که خط قرمز ما بر هم خوردن آرامش و نظم عمومی مردم است گفت: در این راستا برنامه‌ریزی شده تا با پرداخت همه‌ جانبه به مقوله پیشگیری از وقوع جرم با متخلفان و مجرمان برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نشود که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: مقوله پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در حوزه‌های مختلف مورد توجه دستگاه قضایی استان اردبیل است که درصدد هستیم با اجرای برنامه‌های مختلف در این زمینه، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را در استان اردبیل محقق کنیم.

کثیرلو تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های دستگاه قضایی استان می‌توان به سند تحول قضایی، حفظ حقوق شهروندی، احقاق حقوق عامه، برخورد قاطع با سوداگران مرگ و مشروبات الکلی اشاره کرد که به صورت جدی در استان پیگیری می‌شود که در این زمینه تمام سعی و تلاش خود را برای تحقق اهداف مورد نظر به‌کارگرفته‌ایم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up