• شناسه خبر : 57625
  • تاریخ انتشار : 08 مهر 1400 - 01:51

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: طرح توانمندسازی محلات محروم و سکونتگاه‌های غیررسمی در اردبیل که از سال گذشته آغاز شده نیازمند تسریع‌بخشی برای به نتیجه‌بخشی و رضایت‌بخشی مردم است.

برخی مناطق اردبیل تاکنون بوی عدالت را به خود ندیده اند

مهر: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در بازدید از مناطق محروم اردبیل اظهار داشت: رسیدگی به مناطق کم‌تر توسعه یافته و ایجاد زیرساخت و امکانات رفاهی در محلات پایین‌شهر استان اردبیل که جزو محلات ۱۳ گانه محروم محسوب می‌شود جزو اولویت‌های اساسی است.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: طرح توانمندسازی محلات محروم و سکونتگاه‌های غیررسمی در اردبیل که از سال گذشته آغاز شده نیازمند تسریع‌بخشی برای به نتیجه‌بخشی و رضایت‌بخشی مردم است که به همین منظور تمهیدات لازم به عمل آمده است.

موسوی بیان کرد: اجرای پروژه‌های مختلف در مناطق محروم استان با عملیاتی‌سازی اجرای عدالت نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی است تا عدالت را در چنین مناطقی که تاکنون بوی عدالت را به خود ندیده، اجرایی و عملیاتی کنند که به همین منظور عملیات زیرسازی و آسفالت باید با جدیت ادامه یابد.

وی تصریح کرد: محرومیت منطقه و نگرانی اهالی این مناطق جزو اولویت‌های اساسی است که در این زمینه تلاش قوه مقننه بر این است برای رفع محرومیت‌زدایی بودجه و اعتبارات مناسبی به همین منظور در نظر گرفته شود که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up