• شناسه خبر : 57682
  • تاریخ انتشار : 10 مهر 1400 - 02:44

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: یکی از اولویت‌های مهم بسیج و سپاه خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان است که به همین منظور در مناطق محروم استان این فعالیت‌ها با جدیت ادامه دارد.

رزمنده سپاه

سردار غلامحسین محمدی‌اصل صبح امروز در بازدید از فعالیت‌های گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی علوم پزشکی در مسجد آیت‌الله طالقانی محله ایران‌آباد اردبیل اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مهم بسیج و سپاه خدمت‌رسانی به مناطق محروم استان است که به همین منظور در مناطق محروم استان این فعالیت‌ها با جدیت ادامه دارد.

وی بیان کرد: گروه‌های جهادی در تمامی حوزه‌ها آماده کمک‌رسانی به مردم مناطق محروم هستند تا مشکلات و دغدغه‌های نیازمندان به حدأقل برسد و بتوانند با مشکلات معیشتی تمامی نیازهای خود را برطرف‌سازی کنند که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: رسیدگی به محرومین و کمک به تامین جهیزیه اقشار کم درآمد و ساخت خانه محرومین پیش‌بینی شده است که با هم افزایی دستگاه‌های اجرایی توسط بسیج سازندگی سپاه استان در دستور کار قرار گرفته که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up