• شناسه خبر : 57684
  • تاریخ انتشار : 10 مهر 1400 - 02:57

استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل برای رسیدن به مراحل رشد و توسعه پایدار نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی است که در این راستا ۹ هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار داده‌ایم.

shahrkhan ir Dr Ameli1

سیدحامد عاملی پیش‌ از ظهر امروز در دیدار با مسئولان اتاق بازرگانی اردبیل اظهار داشت: برنامه‌ریزی در راستای تحقق مطالبات مردم در بخش‌های مختلف و نیز توسعه متوازن استان اردبیل برای رونق تولید و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و استان جزو برنامه‌های دولت در استان اردبیل است.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی در راستای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای برای رونق تولید و اشتغال شتاب بیشتری خواهد گرفت، اگر بتوانیم در راستای برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اشتغال‌زایی اقدامات لازم و اساسی را انجام دهیم و با دولت مردمی شتاب بیشتری به اجرای برنامه‌ها بدهیم.

استاندار اردبیل ادامه داد: استان اردبیل برای رسیدن به مراحل رشد و توسعه پایدار نیازمند سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی است که در این راستا ۹ هزار میلیارد تومان در دستور کار قرار داده‌ایم تا بتوانیم با بهره‌گیری از توان بخش خصوصی این میزان سرمایه‌گذاری را در استان محقق کنیم.

عاملی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای تحقق مطالبات مردمی با تلاش جدی در دستور کار است و در این زمینه درصدد هماهنگی و همدلی‌های بیشتر با مسئولان و دستگاه‌های اجرایی هستیم، چرا که در وهله نخست برطرف‌سازی مشکلات مردم بیش از هر مسئله دیگری حائز اهمیت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up