• شناسه خبر : 57744
  • تاریخ انتشار : 11 مهر 1400 - 10:10

کره بادام زمینی در درجه اول از بادام زمینی و روغن تشکیل شده اما ممکن است مواد اضافی برای تغییر طعم و بافت مانند نمک، شکر، عسل یا ملاس به آن اضافه شوند.

بادام زمینی

کره بادام زمینی در درجه اول از بادام زمینی و روغن تشکیل شده اما ممکن است مواد اضافی برای تغییر طعم و بافت مانند نمک، شکر، عسل یا ملاس به آن اضافه شوند.

اگرچه کره بادام زمینی کالری نسبتا بالایی دارد، اما دارای پروتئین و ویتامین‌های ضروری مانند ویتامین E و ویتامین B۳ نیز می‌باشد؛ این ترکیبات به حفظ سلامت ماهیچه‌ها، سیستم ایمنی بدن، عملکرد پوست و عصب کمک می‌کند.

کره بادام زمینی همچنین مزایای دیگری برای سلامتی مانند کاهش سطح بالای کلسترول، تنظیم قند خون و حتی به حداقل رساندن خطر ابتلا به سنگ کیسه صفرا نیز دارد.

سکسکه زمانی اتفاق می‌افتد که اسپاسم دیافراگم باعث می‌شود هوا را جذب کنیم و فاصله بین تارهای صوتی ما به طور هم‌زمان بسته و صدایی تولید شود.

اگرچه مردان بیشتر مستعد ابتلا به سکسکه هستند اما سکسکه در هر زمان برای هر فردی در هر سنی رخ می‌دهد. سکسکه به دلایل مختلفی ازجمله پرخوری، استرس یا نوشیدن یک نوشیدنی بیش از حد گرم، سرد یا گازدار ایجاد شود.

سکسکه می‌تواند آزاردهنده باشد به همین دلیل افراد روش‌های درمانی مختلفی از حبس کردن نفس گرفته تا تلاش بهترین دوست برای ترساندن را امتحان می‌کنند. اما دفعه بعد که سعی می‌کنید سکسکه‌های مزاحم را از بین ببرید از کره بادام زمینی کمک بگیرید.

دلیل استفاده از کره بادام زمینی این است که سکسکه مستقیما با تنفس ما ارتباط دارد و هنگام جویدن، بلعیدن و ضربه زدن به زبان برای بیرون کشیدن این ماده چسبنده از سقف دهان، ریتم تنفس تغییر می‌کند و ممکن است سکسکه را برطرف کند.

این خبر خوبی برای همه علاقه‌مندان به کره بادام زمینی است! به نظر می‌رسد، علاوه بر اینکه یک غذای خوشمزه است می‌تواند راه حلی برای مشکلات سکسکه نیز باشد.

بهداشت نیوزدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up