• شناسه خبر : 57750
  • تاریخ انتشار : 12 مهر 1400 - 11:49

آیین افتتاح استخر شیرابه محل دفن دائم زباله شهرداری اردبیل روز دوشنبه در محل دفن دائم زباله بصورت رسمی افتتاح شد.

افتتاح- بهره برداری

استخر شیرابه در روستای طالب قشلاقی باحضور شهردار اردبیل، اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل،فرماندار و دادستان اردبیل، مدیرکل محیط زیست استان اردبیل، معاونت های ۴گانه شهرداری، مدیران مناطق ۵گانه و سازمان های شهرداری اردبیل و باحضور شهروندان در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی افتتاح شد.

محمود صفری، شهردار اردبیل در این مراسم با بیان اینکه اتمام و بهره‌برداری پروژه‌های نیمه کاره شهر اردبیل به دغدغه اصلی شهروندان تبدیل شده بود، اظهار کرد: این طرح یک دغدغه زیست محیطی برای اهالی منطقه طالب قشلاقی و یک مطالبه جمعی بود که باید در سریع‌ترین زمان به نتیجه می‌رسید.

وی افزود: این طرح با اعتباری بالغ بر۲۰ میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و این افتتاحیه آغاز مسیر اتمام پروژه‌های نیمه کاره بعدی شهر اردبیل از جمله پل قدس، پل شهید سلیمانی و میدان ورزش است.

در ۸ ماه گذشته این طرح وضعیت نابسامانی داشت

رئیس شورای شهر اردبیل اظهار کرد: خدمات مجموعه شورا و شهرداری پویا و زنده است و این مجموعه با تمام توان در حال فعالیت است و نباید تخلف تعداد انگشت‌شمار را به پای تمام این مجموعه‌ها نوشت.

جواد انصاری با اشاره به اینکه در ۸ ماه گذشته این طرح وضعیت نابسامانی داشت، گفت: افتتاح و بهره‌برداری از پروژه نشان‌دهنده تلاش شبانه‌روزی تمام نیروهای خدوم مجموعه شهرداری از جمله مدیریت پسماند است و در آینده‌ای نزدیک شاهد تحقق اهداف و اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره دیگر در شهر اردبیل خواهیم بود.

اکتفا به یک استخر شیرابه در این منطقه کافی نیست

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردبیل بیان کرد: اداره محیط زیست با تشکیل کارگروه‌های مدیریت پسماند و اتخاذ پروتکل‌ها به این موضوع ورود کرد که مهم‌ترین بحث ساماندهی ایستگاه موقت بود و اهدافی چون دیوارکشی و فنس‌کشی و نوسازی ماشین‌های حمل زباله محقق شد و امروز نیز بهره‌برداری از استخر شیرابه در سایه تعامل و همکاری با مدیریت پسماند و خدمات شهری حاصل شده است.

فاضل عبدی گفت: اکتفا به یک استخر شیرابه در این منطقه کافی نیست و عملیاتی کردن فازهای بعدی می‌تواند نتایج بهتری را در پی داشته باشد که امیدواریم با برنامه‌ریزی و تعامل هرچه بیشتر عملیاتی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up