• شناسه خبر : 57762
  • تاریخ انتشار : 12 مهر 1400 - 03:07

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: : متأسفانه این طور که مشهود است در زمان آغاز مطالعه پروژه برخی جزئیات بررسی نشده و شاهد برخی کم‌کاری و نواقص پروژه هستیم که قبل از شروع اجرای پروژه انجام یافته است.

پل قدس

سیدعبدالله طباطبایی  اظهار داشت:  با توجه به این که طبق صورتجلسه تعیین شده، عرشه اصلی پل قدس اردبیل  تحویل داده شده و تعهدات داده شده برای ارائه مرحله دوم تا پایان آبان ماه است که از شرکت هنزا و آقای ناظمی می‌خواهیم موانع موجود در پروژه را هر چه سریع‌تر برطرف‌سازی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل ادامه داد: کیفیت آسفالت در زمان آسفالت‌ریزی وضعیت مطلوب و خوبی نداشته و بنده فعلاً از وضعیت اجرای پروژه راضی نیستم که نیاز است تمهیدات لازم در این زمینه به‌کارگرفته شود تا هر چه سریع‌تر با تکمیل پروژه مشکلات مربوطه در این زمینه نیز برطرف‌سازی شود.

طباطبایی تصریح کرد: نیاز است کنترل سطح و نیز کیفیت‌بخشی به پروژه و استفاده از نورهای استاندارد در این پروژه و برخی جزئیات مهم نیز مد نظر باشد و انتظار می‌رود تا نظارت‌های لازم توسط مشاوران پروژه تا زمان پایان پروژه با جدیت ادامه داشته باشد تا شاهد افتتاح پروژه‌ای مطلوب و مورد انتظار باشیم.

وی اظهار کرد: متأسفانه این طور که مشهود است در زمان آغاز مطالعه پروژه برخی جزئیات بررسی نشده و شاهد برخی کم‌کاری و نواقص پروژه هستیم که قبل از شروع اجرای پروژه انجام یافته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up