• شناسه خبر : 57764
  • تاریخ انتشار : 12 مهر 1400 - 03:55

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل گفت: با هدف اجرای کامل طرح واکسیناسیون، جهادگران بسیج جامعه پزشکی استان به صورت محله‌محور و خانه به خانه در روستاها و مناطق محروم و دور افتاده حضور پیدا می‌کنند.

واکسن

مهدی اصلانی‌زاویه صبح امروز در بازدید از مراکز واکسیناسیون اردبیل اظهار داشت: تسریع‌بخشی به واکسیناسیون در استان اردبیل از اهم مواردی است که با ورود جهادگران بسیجی مبنای کار قرار گرفته و شاهد وضعیت مطلوبی در این زمینه هستیم.

وی بیان کرد: سرعت واکسیناسیون در استان اردبیل شکل خوبی به خود گرفته و در این زمینه ایثار و از خودگذشتگی ایثارگران از اهم مواردی است که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های اساسی خدمت‌رسانی به جهادگران بسیجی در مراکز تجمیعی مستقل بسیج و سپاه را آماده خدمت‌رسانی به مردم کنیم.

رئیس مجمع جهادگران استان اردبیل گفت: ۸ مرکز تجمیعی در این زمینه در نظر گرفته شده و در سایر مجموعه های واکسیناسیون به صورت ثابت و سیار به کارکنان بهداشتی کمک می‌کنند که به همین منظور نیز هماهنگی‌های لازم به عمل آمده و امید می‌رود اقدامات مربوطه در این زمینه محق شود.

اصلانی‌زاویه تصریح کرد: با هدف اجرای کامل طرح واکسیناسیون، جهادگران بسیج جامعه پزشکی استان به صورت محله‌محور و خانه به خانه در روستاها و مناطق محروم و دور افتاده حضور پیدا می‌کنند تا مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف‌سازی شود که این موضوع به عنوان اولویت اساسی مطرح است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up