• شناسه خبر : 57785
  • تاریخ انتشار : 15 مهر 1400 - 12:29

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام ضمن حضور در منزل شهید والامقام شهید ولی الله کیانی و تکریم و تجلیل از خانواده آن شهید والامقام گفت :مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست.

سپاه

سردار غلامحسین محمدی اصل فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام ضمن حضور در منزل شهید والامقام شهید ولی الله کیانی و تکریم و تجلیل از خانواده آن شهید والامقام گفت :مسئولیت امروز جامعه در گرو ترویج فرهنگ شهداست.

وی در یادواره شهدای آبروی محله و افتخار کوچه ها که  در درب منزل آن شهید والامقام برگزار شد گفت: امروز ترویج فرهنگ شهداء مسئولیت جامعه را به دنبال دارد نباید اجازه دهیم که حقانیت جنگ و انقلاب تحریف شود سردار محمدی اصل ضمن گرامی داشت نام و یاد خاطره شهداء و تسلیت به مناسبت ایام عزاداری آخر ماه صفر اظهار داشت یادواره های شهدا نباید در حد یک یادواره بماند و یادواره ها باید به راهواره ها تبدیل شوند. شهیدان ما بر سر کلاس مدرسه حضرت ابوالفضل علیه السلام نشستند حسینی شدند.

وی با بیان اینکه سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی همه ویژگی های حضرت عباس علیه السلام را در وجود خود نهادینه کرد و سرانجام حسینی شد ادامه داد، شهداءشناسنامه واقعی ملت ایران و محور وحدت ملی هستند تصریح کرد در ارتباط با شهدا خط کشی های حزبی و جناحی وجود ندارد و امروز دنیا ملت ایران را با فرهنگ شهداءهمچون شهید کیانی ها، اسلامی ها،باکری ها و شهید بزرگمان حاج قاسم سلیمانی می‌شناسند.

فرمانده سپاه حضرت عباس علیه السلام با بیان اینکه در طول انقلاب و دفاع مقدس یک شهید را پیدا نمی کنید که تعلق مادی به دنیا داشته باشد گفت :برای همین است که باید عکس شهدا، را در منازل و معابر داشته باشیم تا راه را گم نکنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up