• شناسه خبر : 5789
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 11:04

استاندار اردبیل، طی احکامی جداگانه، رئیس، دبیر و اعضای ستاد انتخابات استان اردبیل را برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

اکبر بهنام جو

به گزارش شهرخوان، اکبر بهنام جو  با صدور حکمی بهروز ندائی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل را با حفظ سمت به عنوان رئیس و سخنگوی ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

وی همچنین در حکمی ماریا موسوی را با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

بهنام جو با صدور احکام جداگانه‌ای اعضا و رؤسای کمیته‌های ستاد انتخابات استان را برای انتخابات سال ۹۸ منصوب کرد.

در این احکام فرزاد قلندری مشاور استاندار و مدیرکل دفتر استاندار و روابط عمومی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته اطلاع رسانی، عباس عینی مشاور استاندار و مدیرکل حراست با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حراست و استعلامات، احمد کنعان پور مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته حقوقی، شهریار شیری آراسته مدیرکل امور امنیتی و انتظامی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته امنیتی، حسین بشیری، مدیر فناوری اطلاعات و امنیت شبکه با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته فناوری اطلاعات و اسد حسن زاده مدیرکل ثبت احوال به عنوان عضو ستاد انتخابات استان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شدند.

در بخشی از این احکام آمده است: «امید است در سایه عنایات خداوند متعال و بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت محترم تدبیر و امید، با هماهنگی رئیس ستاد انتخابات استان، ضمن بهره‌گیری از کلیه امکانات استان و همکاری دستگاه‌های ذیربط با رعایت اصل امانت داری و با صیانت از آرای مردم در زمینه تمهید مقدمات و برگزاری انتخاباتی با شکوه، موفق و موید باشید.»دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up