• شناسه خبر : 57949
  • تاریخ انتشار : 18 مهر 1400 - 01:35

استاندار اردبیل گفت: طرز تفکر و عملکرد مدیری که انگیزه لازم را برای حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی ندارد مورد قبول دولت نیست.

shahrkhan ir Dr Ameli1

سیدحامد عاملی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل اظهار کرد: تدوین و اجرای پروژه‌های پیشران از ضرورت‌های اساسی استان است و تمام مدیران و فرمانداران باید در این زمینه مشارکت نمایند.

وی افزود: اکثر پروژه‌های پیشران توسعه استان تهیه و تدوین شده و در مرحله بررسی است.

استاندار اردبیل بیان کرد: سند آمایش، سند توسعه شهرستان‌ها و سند اشتغال روستایی به صورت جداگانه برای هر شهرستان تدوین می‌شود که مسؤولان استان موظف هستند در عرض یک هفته پروژه‌ها را به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان ارائه دهند.

وی ادامه داد: احداث بزرگراه‌ها، راه آهن، اجرای طرح‌های تولیدی، طرح‌های گردشگری و ایجاد شهرک‌های گلخانه‌ای نمونه‌ای از پروژه‌های پیشران توسعه هستند که اگر این پروژه‌ها به درستی اجرا شوند، تولید، اشتغال و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهرستان‌ها بهبود می‌یابد و شاهد توسعه استانی و شهرستانی خواهیم بود.

عاملی تصریح کرد: تولید، اشتغال و تامین رفاه عمومی در دستور کار دولت قرار دارد و باید همه دستگاه‌های اجرایی در تحقق این اهداف پیشقدم باشند.

وی رسیدگی به مشکلات مردم را از اولویت‌های مدیران اجرایی برشمرد و تشریح کرد: امروزه مردم با گرفتاری‌های متعددی مواجه هستند و انتظارات از دولت بیشتر شده است، بنابراین لازم است مدیران نسبت به این مشکلات و حل آن بی‌تفاوت نباشند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up