• شناسه خبر : 58007
  • تاریخ انتشار : 19 مهر 1400 - 12:01

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: تحقق آمار و برنامه‌های عملیاتی تعیین شده باید برای مردم ملموس و دارای پیوست عملکرد باشد.

پول حقوق
دومین جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با حضور سرپرست، مدیران و روسای شهرستانی این اداره کل برگزار شد.
بهروز رحیم زاده در این جلسه با تاکید بر لزوم انسجام بخشی در سیاست ها، برنامه ها و وظایف این اداره کل گفت: تحقق آمار و برنامه‌های عملیاتی تعیین شده باید دارای پیوست عملکرد باشد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل با بیان این که تمامی فعالیت ها باید در چارچوب مقررات باشد، افزود: اجرای صحیح قوانین و مقررات باید مدنظر تمامی پرسنل این اداره کل باشد.
وی مهمترین وظیفه دستگاه های دولتی خدمت رسانی شایسته به مردم عنوان کرد و گفت: تسهیل و تسریع در نوع خدمات به مخاطب همواره مورد تاکید است.
بهروز رحیم زاده با عنوان این که تاکیدات مقام معظم رهبری در جلسه با هیات دولت باید مورد توجه کارمندان در انجام وظفیه قرار گیرد تصریح کرد: خدمت به مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی توفیق  بزرگ الهی است.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در پایان تاکید کرد: تحقق اهداف و انجام وظایف به نحو شایسته قطعا با اتحاد و خرد جمعی امکان پذیر است‌.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up