• شناسه خبر : 58018
  • تاریخ انتشار : 19 مهر 1400 - 12:09

استاندار اردبیل گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی و فرمانداران متناسب با سند آمایش لیست پروژه های پیشران توسعه استان را مشخص کنند.

shahrkhan ir Dr Ameli1

سید حامد عاملی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان اظهار کرد: براساس وظایفی که به فرمانداران در شهرستان ها محول شده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بر اساس سند آمایش و دستگاه های اجرایی نیز طبق بر آوردی که از وضعیت شهرستان ها دارند پروژه های پیشران استان را مشخص و معرفی کنند.

وی با بیان اینکه تمام پروژه ها و طرح های پیشران توسط دبیرخانه شورای برنامه ریزی جمع بندی شده در جلسه کمیته تلفیق هفته آینده بررسی می شود افزود:برای هر شهرستان یک سری پروژه هایی که موجب پیشرفت و توسعه اقتصادی در استان و منطقه خواهد شد مشخص،  و پیگیری های لازم برای تامین منابع انجام لازم انجام می شود.

استاندار اردبیل تصریح کرد: این پروژه ها در سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی مد نظر قرار گرفته است و تلاش مجموعه بیشتر برای پروژه هایی خواهد بود که گشایش اقتصادی و رونق اشتغال برای جوانان را در شهرستان ها به دنبال داشته باشد.

عاملی با بیان اینکه افزایش تولید در جامعه تاثیر مستقیم روی افزایش درآمد دارد افزود: تلاش همه ما این است توسعه بصورت متوازن و توزیع عادلانه امکانات در سطح استان اتفاق بیافتد تا همه مردم استان از توازن امکانات و عدالت اجتماعی بهره مند شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up