• شناسه خبر : 58047
  • تاریخ انتشار : 20 مهر 1400 - 01:06

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، گفت: با توجه به این که استفاده از ظرفیت زندانیان جرائم مالی غیرعمد در اجرای فعالیت‌های مناسب و گسترده بسیار حائز اهمیت است، بنابراین انتظار می‌رود رویکرد وقف به سمت آزادسازی زندانیان پیش برده شود.

مهدی ستوده

حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی ستوده، مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، ۲۰ مهرماه، ضمن اعلام این خبر در اردبیل، اظهار کرد: با توجه به این که استفاده از ظرفیت زندانیان جرائم مالی غیرعمد در اجرای فعالیت‌های مناسب و گسترده بسیار حائز اهمیت است، بنابراین انتظار می‌رود رویکرد وقف به سمت آزادسازی زندانیان پیش برده شود.

وی ضمن دعوت از خیران و نیکوکاران برای همکاری همه‌جانبه در این زمینه، اظهار کرد: برگزاری جشن آزادسازی زندانیان و گلریزان از اهم مواردی بوده که با هدف رفع مشکلات خانواده‌های مددجویان می‌تواند نتایج بسیار ارزشمند و مثمرثمری به دنبال داشته باشد.

مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان اردبیل، بیان کرد: آزادسازی ۷۸ زندانی از زندان‌های استان‌ اردبیل از رویکرد مهم اوقاف استان بوده که در سال‌های اخیر به عنوان کارگروه آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در این زمینه ورود پیدا کرده است.

ستوده تصریح کرد: کمک و مساعدت‌های لازم واقفان برای آزادسازی زندانیان جرائم مالی غیرعمد از سایر مواردی بوده که زمینه آزادسازی زندانیان را فراهم کرده و آنان را بار دیگر به آغوش گرم خانواده‌هایشان بازمی‌گرداند.

وی اظهار کرد: اجرای برنامه‌های آزادسازی زندانیان در مناطق مختلف استان در تمامی شهرستان‌ها را رقم می‌زنیم تا این رویکرد مهم در استان ادامه‌دار باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up