• شناسه خبر : 58056
  • تاریخ انتشار : 17 بهمن 1401 - 03:27

ماهان سرویس علاوه بر تعمیرات تخصصی لوازم خانگی، خدمات سرویس های دوره ای آن ها را نیز ارائه می دهد.

ماهان سرویس واقع در کرج، یکی از مراکز ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر، ماشین ظرفشویی، مایکروویو و غیره می باشد. این مرکز بیش از 15 سال است که در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی فعالیت می کند و توانسته است رضایت مشتریان را با استفاده از خدماتی که ارائه می دهد جلب کند.

 تقریبا اکثر لوازم خانگی باید به طور دوره ای و منظم سرویس شوند تا موتور دستگاه ها عملکرد خود را حفظ کند و از بروز مشکلات احتمالی برای دستگاه ها جلوگیری شود.

سرویس دوره ای همچنین در افزایش راندمان دستگاه ها و مصرف برق آن ها نیز تاثیر دارد. همچنین سرویس و نگهداری دوره ای و منظم از لوازم خانگی و الکتریکی همواره یک از بهترین راه ها برای افزایش طول عمر این دستگاه ها به شمار می رود.

از این رو ماهان سرویس علاوه بر تعمیرات تخصصی لوازم خانگی، خدمات سرویس های دوره ای آن ها را نیز ارائه می دهد.

تمامی تکنسین های ماهان سرویس بسیار با تجربه و کاملا آموزش دیده هستند و تمامی مهارت های لازم را در زمینه تعمیرات تخصصی لوازم خانگی کسب کرده اند.

تکنسین های ماهان سرویس همواره در دوره های آموزشی شرکت می کنند و علم و دانش خود را به روز نگه می دارند تا بتوانند مشکلات لوازم خانگی را سریعا شناسایی و بر طرف کنند.

4734

مراحل ثبت سفارش و تعمیر لوازم خانگی در ماهان سرویس

1.    در ابتدا مشتریان با تماس با مرکز سفارش خود را ثبت می کنند و سپس تکنسین های ماهان سرویس پس از تایید سفارش سریعا خود را به محل مورد نظر مشتری می رسانند.

2.    تکنسین های ماهان سرویس پس از این که خود را محل مورد نظر می رسانند، پروسه عیب یابی دستگاه معیوب را شروع می کنند و مشکل دستگاه را تشخیص می دهند.
آن ها بعد از تشخیص اینکه قطعه معیوب دستگاه باید تعمیر یا تعویض شود؛ مشتری را از هزینه کار مطلع می کنند و در صورت موافقت مشتری، کار خود را آغاز می کنند.

3.    در مرکز ماهان سرویس تکنسین ها جهت تعمیر قطعات از ابزار و تجهیزات پیشرفته استفاده می کنند. همچنین لازم به ذکر است که در صورت نیاز به تعویض یک قطعه ، از قطعات یدکی اصل و با کیفیت استفاده می شود.

4.    در انتها تکنسین های ماهان سرویس دستگاهی را که تعمیر کرده اند تست می کنند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل می کنند . سپس آن را به مشتری تحویل می دهند.
همچنین اگر در طی 90 روز دستگاه به همان مشکل قبلی دچار شود، دستگاه را به صورت رایگان تعمیر می کند.

خدمات ماهان سرویس و مزایای آن

1.    داشتن تخصص و علم به روز

در زمینه تعمیرات لوازم خانگی، همه تکنسین های ماهان سرویس متخصص و با تجربه هستند و توانایی شناخت دقیق و حل مشکلات این لوازم را نیز دارند.
شما نیز می توانید در رابطه با اصول نگه داری از لوازم خانگی و افزایش طول عمر آن ها از تکنسین های مشاوره بگیرید و از تجربیات آن ها استفاده کنید.

2.    استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته

تکنسین های ماهان سرویس همواره سعی می کنند از ابزار ها و تجهیزات به روز و پیشرفته شناسایی مشکلات و تعمیر قطعات مختلف استفاده کنند.
زیرا تعمیر لوازم خانگی بدون استفاده از تجهیزات مناسب و پیشرفته ممکن است به قسمت های حساس دستگاه ها آسیب های جدی وارد کند.

3.    حفظ و رعایت نکات ایمنی

گاهی اوقات ممکن است یک دستگاه لوازم خانگی مشکلی داشته باشد که در آن خطر انفجار، سوختگی، شوک الکتریکی و مواردی از این قبیل وجود داشته باشد. از این رو تکنسین های ماهان سرویس با حفظ و رعایت نکات ایمنی شروع به تعمیر و بر طرف کردن اینگونه مشکلات جدی می کنند.

4.    جلوگیری از آسیب های احتمالی

تکنسین های ماهان سرویس علاوه بر برطرف کردن مشکل فعلی دستگاه شما، اختلالات و مشکلاتی را که در آینده ممکن است برای دستگاه شما رخ دهند را نیز شناسایی می کنند و آن ها را برطرف می کنند. در نتیجه در صورتی که کار تعمیر و سرویس دستگاه خود را به تکنسین های ماهان سرویس بسپارید، عملکرد دستگاه شما بهبود می یابد و مدت زمان زیادی را بدون مشکل فعالیت می کند.
همانطور که گفته شد ماهان سرویس از مراکز معتبر ارائه خدمات و تعمیرات تخصصی لوازم خانگی در کرج می باشد که تجربه و سابقه بسیار خوبی در این زمینه دارد.
برخی از خدمات ماهان سرویس که در منزل نیز انجام می شوند شامل تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در کرج ، تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس در کرج ، تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در کرج و غیره می باشد.

با ماهان سرویس تماس بگیرید. 09353001695
www.arvandoxin.comدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up