• شناسه خبر : 5807
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 10:03

استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌های اولیه لازم برای احداث واحدهای صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی فراهم شده است اما دستگاه‌های اجرائی باید برای تقویت و تکمیل این زیرساخت‌ها اقدام کنند.

اکبر بهنام جو
به گزارش شهرخوان، استاندار اردبیل گفت: باید فضایی فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر از وجود زیرساخت‌های لازم بتوانند در اسرع وقت واحدهای صنعتی صادرات محور را در این منطقه مستقر و به بهره‌برداری برسانند.

اکبر بهنام‌جو در جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه ویژه اقتصادی نمین، اظهار کرد: زیرساخت‌های اولیه لازم برای احداث واحدهای صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی فراهم شده است اما دستگاه‌های اجرائی باید برای تقویت و تکمیل این زیرساخت‌ها اقدام کنند.

وی با اشاره به تقاضاهای سرمایه‌گذاری موجود برای این منطقه افزود: باید فضایی فراهم کنیم تا سرمایه‌گذاران با اطمینان خاطر از وجود زیرساخت‌های لازم بتوانند در اسرع وقت واحدهای صنعتی صادرات محور را در این منطقه مستقر و به بهره‌برداری برسانند.

در این جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر اجرائی منطقه ویژه اقتصادی نمین و برخی از مدیران دستگاه های اجرائی گزارش عملکرد خود در این منطقه را ارائه نمودند و مقرر شد محصور کردن منطقه ویژه به صورت کامل و تا تیر ماه سال جاری به اتمام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up