• شناسه خبر : 5809
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 10:01

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: با روزه‌خوارانی که در ملا عام مرتکب جرم شوند برخورد قانونی می‌شود.

ناصرعتباتی

به گزارش شهرخوان، ناصر عتباتی امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حفظ حرمت ماه مبارک رمضان به ویژه در انظار عمومی بر همگان واجب است و با کسانی که رعایت شرایط جامعه اسلامی را نمی‌کنند و در ملاعام روزه‌خواری می‌کنند برخورد جدی می‌شود.

وی افزود: روزه‌خواری در ملاعام و غذا خوردن شرعا و قانونا جرم به حساب می‌آید و دستورات لازم برای برخورد با سرنشینان یا رانندگانی که روزه‌خواری می‌کنند در دستور کار قرار دارد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: برخورد جدی با اصناف و بازاریان و نیز صاحبان رستوران‌ها و آشپزخانه‌هایی که طبق قانون و ابلاغیه عمل نکنند در دستور کار قرار دارد و در این زمینه با متخلفان بدون هیچ اغماض چشم پوشی برخورد خواهد شد تا به سزای اعمالشان برسند.

عتباتی بیان کرد: تکالیف دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل در ایام ماه مبارک رمضان مشخص شده و دستورات لازم صادر شده و در صورت وقوع جرم با خاطیان برخورد خواهد شد.

وی افزود: در ماه مبارک رمضان تیم‌های بازرسی و نظارتی در سطح استان اردبیل فعال بوده و صنوف متخلف در صورت عدم رعایت ضوابط و مقررات قانونی به مراجع قضایی و انتظامی معرفی و با واحد‌های خدماتی و صنوفی که بدون اخذ مجوز‌های لازم ارائه خدمات نمایند، برخورد قانونی خواهد شد و پلیس اردبیل با تشکیل تیم‌های تخصصی آموزش دیده گشت‌های خود را در سطح شهر افزایش خواهند داد و با هرگونه روزه خواری برخورد می‌کند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up