• شناسه خبر : 58152
  • تاریخ انتشار : 22 مهر 1400 - 08:18

مرضیه پس از مرگ همسرش از رابطه دوستی با پسر جوان پرده برداشت.

قتل

آذر ماه سال گذشته بود که مردی ۳۶ ساله که هوشیاری پایینی داشت به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان برای نجات جان وی بی فایده بود و مرد جوان روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

با توجه به مرموز بودن ماجرا جسد مرد جوان برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و کارشناسان پزشکی قانونی پس از انجام آزمایشات سم شناسی علت مرگ را مصرف مواد مخدر صناعی اعلام کردند و این در حالی بود که مرد جوان اعتیاد به مواد مخدر نداشته است.

پرونده برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفت و ماموران تحقیقات میدانی را آغاز کردند.

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات همسر مرد جوان را که زن ۳۴ ساله ای است را به عنوان تنها مظنون پرونده هدف تحقیق قرار دادند و در ادامه دختر خانواده که ۱۹ ساله است سرنخ مهمی را پیش روی ماموران قرار داد.

دختر ۱۹ ساله به ماموران گفت: پنج شنبه و جمعه ها که پدرم سرکار نمی رفت مادرم در غذای پدرم یک پودر سفید رنگ می ریخت و هربار که به او در خصوص این پودرها می پرسیدم از من می خواست که سکوت کنم و جالب اینکه پدرم وقتی این پودرها را می خورد تا عصر می خوابید و وقتی مادرم از سرکار به خانه بازمی گشت پدرم بیدار می شد.

کارآگاهان در تجسس های میدانی پی بردند که مرد جوان از کارکردن همسرش بی اطلاع بوده و زن جوان برای اینکه شوهرش از کارکردن او با خبر نشود غذای او را مسموم کرده است.

بازپرس پرونده با توجه به اینکه احتمال می رود مرد جوان بخاطر مسموم کردن غذا به دست همسرش به کام مرگ فرو رفته باشد دستور بازداشت مرضیه ۳۴ ساله را صادر کرد.

مرضیه پس از دستگیری عنوان کرد که همسرم اجازه کار کردن به من نمی د اد و من در یک فست فودی کار می کردم و قبل ازاینکه همسرم به خانه بازگردد به خانه باز می گشتم تا مشکلی در خانه پیش نیاید ، همسرم نگهبان بود و نمی داند چه چیزی باعث مرگ او شده است.

سکوت زن خائن شکست

مرضیه پس از یک هفته که در بازداشتگاه پلیس آگاهی تهران بود سکوت را شکست و به ماجرای مسموم کردن شوهرش با قرص های خواب آور اعتراف کرد.

زن جوان به ماموران گفت: من قصد کشتن همسرم را نداشتم و به او و زندگی ام علاقه داشتم، همسرم با کار کردن من مخالف بود اما من دوست داشتم سرکار بروم به همین خاطر در روزهای هفته چون همسرم به سرکار می رفت از کار کردن من در یک رستوران فست فود اطلاعی نداشت و تنها مشکل من برای پنج شنبه و جمعه بود.

وی افزود: پنج شنبه ها و جمعه ها در غذا یا صبحانه همسرم داروی خواب آور می ریختم و همسرم تا ساعت ۹ شب می خوابید و وقتی بیدار می شد من از محل کارم به خانه آمده بودم و مشکلی برای کار و در خانه پیش نمی آمد و بعد از چند هفته برای اینکه احساس می کردم همسرم بدنش به این داروها عادت کرده باشد قرص قوی تری برای او در صبحانه اش ریختم و فکر نمی کردم این داروها باعث مرگ همسرم شود.

بازداشت پسر غریبه

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه مرضیه ادعا کرد قرص ها را پسر جوانی که با او از چندی قبل دوست شده در اختیارش قرار داده است.

مرضیه گفت: بعد از اینکه در فست فودی مشغول به کار شدم با پسر جوانی که به عنوان مشتری به مغازه فست فودی مراجعه کرده بود آشنا شدم و مدتی با هم در ارتباط بودیم و در مورد اینکه همسرم مخالف کار کردن من است صحبت کردم و از ماجرای دادن قرص های خواب آور به همسرم پرده برداشتم و تصمیم بر این شد که فرزاد چند بسته قرص خواب آور برای من تهیه کند.

وی افزود: فرزاد قرص ها را به صورت پودر تحویل من داد و نمی دانم چه قرصی بود که باعث مرگ همسرم شد.

بدین ترتیب کارآگاهان به سراغ فرزاد رفته و پسر ۲۷ ساله را دستگیر کردند و فرزاد در اعترافاتش ادعا کرد که من قرص ها را به صورت بسته بندی شده و همان قرص هایی بود که مرضیه به من سفارش داده بود تهیه کردم .

فرزاد افزود: من از مرگ همسر مرضیه اطلاع نداشتم و تنها ماموریت داشتم قرص بخرم و نمی دانم مرضیه چه تعداد به همسرش داده و من در این ماجرا بیگناهم.

بنا بر این گزارش، مرضیه و فرزاد برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس ویژه قتل در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up