• شناسه خبر : 58175
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1400 - 12:34

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: شهرداری اردبیل خیر و برکتی از سازمان همیاری شهرداری‌ها ندیده و در هیچ پروژه‌ای مشارکت نداشته است.

علیرضا غریبی
به گزارش شهرخوان، علیرضا غریبی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با اشاره به عدم رسیدگی لایحه افزایش سهم شهرداری در سازمان همیاری در کمیسیون تخصصی اظهار کرد: بدون هماهنگی اعضای شورای شهر این لایحه در جلسه مطرح شد در حالی که باید در کمیسیون‌ها به صورت دقیق مورد بحث و بررسی قرار می‌گرفت تا ابعاد مختلف آن مورد توجه قرار می‌گرفت.

وی تصریح کرد: اینکه شهرداری سهم خود را در سازمان همیاری افزایش می‌دهد و همیاری نیز یک دستگاه خودرو در اختیار شهرداری قرار می‌دهد، قابل بررسی است و اینکه شهرداری از کدام قطعات و سهم خود به ارزش پنج میلیارد تومان به سازمان همیاری خواهد داد، در جای خود قابل تأمل است.

عضو شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: تاکنون شهرداری اردبیل هیچ خیری از سازمان همیاری ندیده و به اندازه سهم خود نتوانسته از پشتیبانی این مجموعه بهره‌مند شود و به نظر می‌رسد افزایش سهم در این سازمان به نفع شهرداری نخواهد بود.

غریبی افزود: هر چند مساعدت استاندار اردبیل به شهرداری در تخصیص قطعات زمین به ارزش پنج میلیارد تومان جای قدردانی دارد اما بهتر است در بررسی این لایحه دقت نظر بیشتری را داشته باشیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *