• شناسه خبر : 58176
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1400 - 12:55

 رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: راه و شهرسازی استان قطعه زمینی به ارزش پنج میلیارد تومان به شهرداری اختصاص داده و سازمان همیاری نیز یک دستگاه خودروی سوزوکی به این شهرداری قرار خواهد داد.

جواد انصاری

به گزارش شهرخوان، جواد انصاری در هفتمین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل در دوره ششم با تبریک ایام فرح‌بخش ماه ربیع‌الاول اظهار کرد: هفته وحدت فرصت مناسبی است تا اهل تسنن و تشیع جامعیت مکتب اسلام و الگوهای الهام‌بخش آن را مورد توجه قرار دهند.

افتتاح پل قدس و شهید سلیمانی با حضور مقام عالی وزارت کشور در اردبیل

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: دو پل قدس و شهید سلیمانی اردبیل در سفر رئیس جمهورمحترم در روزهای آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با قدردانی از تلاش و همت شهردار اردبیل در یک ماه اخیر برای تکمیل پل قدس، همچنین پل شهید سلیمانی و اصلاح پل میدان ورزش اردبیل تصریح کرد: تمامی این پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در شهر اردبیل در سفر روزهای آینده وزیر کشور به بهره‌برداری خواهند رسید.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل به دیدار اخیر خود به همراه شهردار اردبیل با استاندار اشاره کرد و گفت: در این دیدار مقرر شد تا برای افزایش سهم شهرداری اردبیل در سازمان همیاری با مساعدت راه و شهرسازی استان قطعه زمینی به ارزش پنج میلیارد تومان به شهرداری اختصاص پیدا کرده تا شاهد افزایش سهم شهرداری در سازمان همیاری باشیم و سازمان همیاری نیز یک دستگاه خودروی سوزوکی را در اختیار شهرداری اردبیل قرار دهد.

۶۰ میلیارد تومان اعتبار با هدف نوسازی ناوگان عمومی

انصاری همچنین با قدردانی از شرکت تأمین سرمایه تمدن در اردبیل برای کمک به شهرداری در تأمین ۶۰ میلیارد تومان اعتبار با هدف نوسازی ناوگان عمومی اضافه کرد: ۳۰ میلیارد تومان از این منابع به صورت بلاعوض و ۳۰ میلیارد تومان نیز با ضمانت بانک ملی و انتشار اوراق مشارکت از طریق این صندوق تأمین مالی اختصاص پیدا می‌کند تا به سرعت شهرداری خرید اتوبوس‌های شهری را در اولویت قرار دهد.

رئیس شورای اسلامی شهر اردبیل بیان کرد: در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل همچنین مقرر شد تا در ۱۱ بند تفویض اختیارات بیشتر به شهرداری انجام شده تا شهرداری اردبیل بتواند به سرعت در پروژه‌های عمرانی و توسعه شهر فعالیت داشته باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *