• شناسه خبر : 58178
  • تاریخ انتشار : 23 مهر 1400 - 12:49

ابراهیم صفری با اشاره به اینکه در حق رانندگان و نیروهای حجمی اجحاف شده است، گفت: منصفانه نیست که حق و حقوق آنها در سازماندهی نیروی انسانی نادیده گرفته شود.

ابراهیم صفری

به گزارش شهرخوان، عضو شورای شهر اردبیل نیز ضرورت ساماندهی نیروی انسانی را در شهرداری یادآور شد و خاطر نشان کرد: در این ساماندهی نباید حق و حقوق رانندگان و نیروهای حجمی نادیده گرفته شود.

ابراهیم صفری اعتراض رانندگان را در عدم حضور برای رقابت با سایر نیروها در تعیین تکلیف و طرح ساماندهی اضافه کرد: بهتر است این نیروها که زحمات چندین ساله‌ای را در شهرداری کشیده‌اند مورد حمایت قرار گیرند تا حق آنها ضایع نشود.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: رانندگان در سخت‌ترین شرایط و با جابجایی در مقاطع مختلف بیشترین خدمت را به شهرداری کردند و منصفانه نیست که حق و حقوق آنها در سازماندهی نیروی انسانی نادیده گرفته شود.

ابراهیم صفری عضو شورای شهر اردبیل مخالفت خود را با لایحه مربوط به طرح ارائه شده در مورد میادین میوه و تره‌بار اظهار کرد: ما ترافیکی را در این محدوده شاهد هستیم و بهتر است برای رضایتمندی غرفه‌داران مسیرها و ترددهای خودروها تغییر پیدا کرده و اجحافی در حق عده‌ای انجام نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up