• شناسه خبر : 58229
  • تاریخ انتشار : 24 مهر 1400 - 10:13

علیرضا غریبی می‌گوید این پروژه پل قدس به طور کامل تا دو ماه آینده افتتاح خواهد شد و جای هیچ نگرانی برای سطح ناصاف عرشه اصلی وجود ندارد.

پل قدس اردبیل
به گزارش شهرخوان، رئیس کمیسیون فنی عمرانی و توسعه شهری شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: در ارتباط با خیز منفی پل قدس قرار است تا در نشستی با معاونت فنی و عمرانی همفکری شود.

علیرضا غریبی اظهار کرد: در طراحی ظاهری پل غیر همسطح قدس اردبیل جای هیچ نگرانی نیست.

رئیس کمیسیون فنی عمرانی و توسعه شورای اسلامی شهر اردبیل خاطر نشان کرد: این بازدید تنها یک عبور آزمایشی بر روی پل بود.

به دستور شوراهای چهارم عملیات احداث پل‌های غیرهمسطح قدس در اردبیل از سال ۹۴ آغاز شد و با گذشت ۶۶ ماه در روز پنج شنبه ٢٢ مهرماه ١۴٠٠ به دست شهردار جدید و ششمین دوره شورای اسلامی شهر اردبیل به صورت آزمایشی افتتاح شد.

محمود صفری شهردار اردبیل در این باره می گوید: زمانی که پل قدس را تحویل گرفته ایم ٧٨درصد در عرشه اصلی و ۵۶ درصد در کل پروژه پیشرفت داشته که هم اکنون عرشه اصلی به بهره برداری رسیده و آغاز آزمایشی می‌شود.

گفته می‌شود این پروژه طولانی‌ترین پل داخل شهری شمال‌غرب کشور است که اکنون در فاز اول به صورت آزمایشی زیر بار ترافیک رفته تا در هفته آینده و سفر رئیس جمهور به اردبیل آماده بهره‌برداری کامل شود اما با وجود روند طولانی احداث و تکمیل پروژه قدس، در سطح آسفالت این پل خیز منفی دیده می‌شود.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up