• شناسه خبر : 58233
  • تاریخ انتشار : 25 مهر 1400 - 01:56

محمود صفری با اشاره به اینکه مواجب عده ای از خبرنگارنماها در قالب قرارداد با شهرداری را قطع کردم و به همین دلیل به دنبال حاشیه سازی در پل قدس هستند، گفت: از سال ۹۶ تاکنون این رسانه های مواجب بگیر سکوت اختیار کرده بودند.

محمود صفری

به گزارش شهرخوان، محمود صفری در نشست با اعضای شورای شهر اردبیل با مشاوران و پیمانکاران پل قدس در شورای شهر اردبیل اظهار کرد: آنهایی که در دو سه روز اخیر ناجوانمردانه در فضای مجازی تاخت و تاز می کنند، در ۶۶ ماه گذشته سکوت اختیار کرده بودند و هیچ سخنی از ایرادات و نواقصات پل قدس در میان نبود.

وی با اعلام اینکه حاضر نیست به هیچ خبرنگاری باج بدهد بلکه بهتر است مسایل و موضوعات به صورت شفاف مطرح شود، خاطرنشان کرد: ۶۶ ماه از زمان اجرای پل قدس می گذرد در حالی که شهردار جدید اردبیل و اعضای شورای ششم هیچ نقشی در طراحی و اجرای آن نداشتند و اگر در آسفالت ریزی مشکلی وجود داشته باشد ما پاسخگو هستیم و به هیچ وجه با اعلام متخصصان و کارشناسان خیزهای پل قدس ایراد و اشکال فنی ندارد و یک امر طبیعی است.

شهردار اردبیل افزود: آنهایی که امروز غیرمنصفانه می نویسند و در فضای مجازی سمپاشی می کنند یقین بدانند که فاکتورهای آنها پرداخت نخواهد شد و بنده اعلام می کنم به صورت شفاف بخش عظیمی از این قراردادهای غیرقانونی نوشته شده در زمان شهردار سابق را روشنگری خواهم کرد.

صفری ادامه داد: اگر پل قدس ایراد فنی دارد چرا از سال ۹۶ تاکنون این رسانه های مواجب بگیر سکوت اختیار کرده بودند و حاضر نیستند از رشوه ها، اختلاس ها و برخی روابط ناسالم شهردار سابق سخن به میان آورند و به صورت شفاف و روشن مسایل را در معرض قضاوت مردم قرار نمی دهند.

وی گفت: ما اهل سخنرانی و زدوبند با عده ای خبرنگارنما نیستیم و اگر فعالیت های ما جای طرح در رسانه ها داشته باشد بهتر است اصحاب تلاشگر رسانه آنها را منعکس کنند و گرنه با تعریف و تمجید کاری حل نخواهد شد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: در یک کار جهادی سعی کردیم در این یک ماه بخشی ا عملیات بتن ریزی و آسفالت ریزی را انجام دهیم و به اذعان خود مشاور و مجری طرح پل قدس از لحاظ مقاومت و طراحی ایراد و اشکالی ندارد و خیزهای منفی آن به مرور زمان رفع خواهد شد.

صفری بیان کرد: بهتر است مردم به دور از حاشیه ها به اصل موضوع فنی و تخصصی کار توجه داشته باشند و اجازه ندهند تا جوسازی های مسموم رسانه ای برخی کارهای شایسته را ناشایست جلوه دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *