• شناسه خبر : 58496
  • تاریخ انتشار : 04 آبان 1400 - 01:44

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل گفت: از شیوع کرونا تاکنون بیش از یک هزار میلیارد ریال، کمک‌های مومنانه در بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع شده است.

بسته معیشتی

حسن دهقانی‌نیا صبح امروز در بازدید از طرح اجرای کمک‌های مومنانه در اردبیل اظهار داشت: از شیوع کرونا تاکنون بیش از یک هزار میلیارد ریال کمک مومنانه در بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع شده که این اقدامات نشان از کارهای جهادی و روحیه انقلابی است.

وی بیان کرد: برای کنترل کرونا در شرایط بحرانی باید وضعیت معیشتی مردم در نظر گرفته شود تا بتوانیم با حمایت از خانواده‌های کم‌برخوردار و آسیب‌دیده کرونایی مشکلات موجود را برطرف‌سازی کنیم که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و باید مورد توجه واقع شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان اردبیل گفت: کمک همه‌جانبه به مدافعان سلامت یکی از اولویت‌های اساسی و حائز اهمیت است، چرا که مدافعان سلامت شبانه‌روز برای خدمت به مردم و تأمین سلامتی مردم تلاش می‌کنند که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح بوده و در این راستا قرارگاه شهید سلیمانی در کنار مردم فعال‌سازی شده است.

دهقانی‌نیا اظهار کرد: انتظار ما از مردم رعایت همه‌جانبه پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از به تعطیلی کشاندن اصناف است که به همین منظور باید تمام سعی و تلاش خود را در این زمینه به‌کار گیریم.

وی تصریح کرد: مهم‌ترین هدف ما این است که  در این شرایط سخت با دستگیری از همدیگر ضمن غلبه بر شرایط سخت حاکم بر جامعه از مشکلات و آلام مردم بکاهیم که به همین منظور، کمک‌رسانی به انسان‌ها و خانواده‌های نیازمند از وظایف انسانی و تکالیف شرعی هر شخص است و مردم استان اردبیل نیز از این عمل خیر خواهانه، خود را محروم نکرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up