• شناسه خبر : 58551
  • تاریخ انتشار : 05 آبان 1400 - 07:46

عضو شورای شهر اردبیل با اشاره به روند نامناسب جذب نیرو در شهرداری گفت: برخی از کارگران فضای سبز با ۱۶ سال سابقه کار اخراج و کسی که یکسال سابقه دارد، قرارداد آن تایید شده است‌ که این خود بی عدالتی است.

ابراهیم صفری

به گراش شهرخوان ابراهیم صفری عضو شورای شهر اردبیل گفت: شهرداری باید کارهای عمرانی را هر سه ماه یکبار برای مصوب به شورا ارائه دهد.

این عضو شورای شهر اردبیل گفت: شورا باید طبق مصوباتی که داشته باید بر کارها رسیدگی و نظارت کند ولی متاسفانه به طرح هایی که رای می دهیم نظارت خوبی نکردیم.

وی افزود: شورا باید بازدید میدانی داشته و از کم و کیف کارها اطلاع داشته باشد.

برخی از کارگران فضای سبز با ۱۶ سال سابقه کار اخراج و کسی که فقط یکسال به استخدام نیروهای فصلی شهرداری درآمده، قرارداد آن تایید شده است‌ که این خود بی عدالتی است.

ابراهیم صفری با اشاره به اینه حق و حقوق کارگران پیشکسوت نادیده گرفته نشود، افزود: نظارت میدانی مانع از بروز تخلف می باشد.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: نباید حق و حقوق کارگران و پرسنل با تجربه مجموعه شهرداری نادیده گرفته شده و یا این نیروها با کوله‌باری از تجربه کنار گذاشته شوند.

ابراهیم صفری در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ما وظیفه بازدید میدانی از طرح‌ها را به صورت مرتب و منظم در سطح شهر داریم که بی‌تفاوتی در این حوزه نارضایتی‌های عمومی را به ویژه در حوزه رفت و روب به همراه داشته است.

وی تصریح کرد: اگر در ابتدای سال قرار است کوچه‌ای آسفالت شود و یا محله‌ای مورد مرمت و بهسازی قرار گیرد باید در مدت زمان تعیین شده این کار انجام شود و اعضای شورای شهر وظیفه بازدیدهای میدانی و نظارتی را در این حوزه دارند تا در صورت قصور و کوتاهی تذکر به شهرداری و مجموعه معاونت‌ها داده شود.

عضو شورای شهر اردبیل گفت: اگر نظارت‌ها دقیق انجام نشود نه تنها آسفالت‌ریزی بلکه احداث سرویس‌های بهداشتی با تأخیر و تعلل روبه‌رو شده و نارضایتی‌های فراگیری را به دنبال خواهد داشت.

ابراهیم صفری افزود: ما نباید کار را به حال خود رها کنیم بلکه وظیفه بازدیدهای مرتب و منظم میدانی در سطح شهر را داریم تا تک تک مشکلات مردم با اولویت مورد رصد و پایش قرار گیرد.

وی در مورد ساماندهی نیروی انسانی به ویژه استفاده از تجارب نیروهای با تجربه و قدیمی خاطر نشان کرد: گله‌مندی برخی از نیروهای با تجربه را شاهد هستیم که حق و حقوق آنها نادیده گرفته شده در حالی که افراد با سابقه شش ماه و یک سال در مجموعه شهرداری مورد حمایت بیشتر قرار گرفته و قراردادشان به امضا رسیده است.

ابراهیم صفری در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: ما انتظار داریم شهردار اردبیل در این زمینه حق و حقوق واقعی نیروهای با تجربه را در نظر گرفته و حمایت همه‌جانبه را از آنها انجام دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up