• شناسه خبر : 58567
  • تاریخ انتشار : 06 آبان 1400 - 05:26

دختر جوان به طرز مرموزی در خانه اش به کام مرگ فرو رفت و پسر آشنا به عنوان مظنون پرونده دستگیر شد.

جرم درگیری و قتل

۲۵ خرداد ماه سال جاری خانواده ای در تماس با پلیس اعلام کردند که دخترشان در خانه را باز نمی کند و بوی گاز از داخل خانه اش می آید.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۸ نواب برای تحقیقات پلیسی پای در محل گذاشتند و با هماهنگی مقام قضایی در خانه باز و زمانیکه ماموران وارد خانه شدند با جسد دختر جوان روبرو شدند و این در حالی بود که بوی گاز در خانه پخش و شعله گاز نیز روشن بود.

خانواده دختر جوان در ادامه با حضور در دادسرای امور جنایی تهران عنوان داشتند که دخترشان به قتل رسیده و عامل جنایت برای ردگم کنی این صحنه سازی را انجام داده است.

همین کافی بود تا بازپرس ساسان غلامی از شعبه ۳ دادسرای امورجنایی تهران دستور تحقیقات را برای کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران صادر کند و کارآگاهان در گام نخست به ردپای پسر جوانی که با دختر جوان دوست بود رسیدند.

ماموران در ادامه به سراغ حمید رفته و وی را بازداشت کردند و پسر جوان دراعترافاتش گفت: ۳ سال قبل در یک کافی شاپ با مرجان آشنا شدم و نزدیک به ۲ سال بود که بخاطر کرونا رابطه مان قطع شده بود و از هم بی خبر بودیم تا اینکه یک سال قبل دوباره با هم دوست شدیم .

وی افزود: مرجان برای خانه اش به دنبال طراح دکوراسیون بود که من از او خواستم تا برای من آدرس و لوکیشن خانه اش را ارسال کند اما دیگر از او اطلاعی نداشتم تا اینکه پلیس به سراغم آمد.

بنا بر این گزارش، بازپرس غلامی با توجه به شکایت خانواده و مشکوک بودن ماجرای مرگ مرجان دستور بازداشت حمید را صادر و تحقیقات تکمیلی در این پرونده در اختیار کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up