• شناسه خبر : 58724
  • تاریخ انتشار : 09 آبان 1400 - 01:19

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)‌ استان اردبیل گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب بیشترین تاکید بر حضور و مشارکت نوجوانان و جوانان است تا مدیریت کشور به شایستگی رقم بخورد.

رزمنده سپاه

 

سردار غلامحسین محمدی‌اصل در یادواره شهدای نوجوان در اردبیل اظهار داشت: خنثی‌سازی ترفندهای مختلف دشمنان با داشتن روحیه انقلابی نوجوانان امری شدنی است که به همین منظور روحیه ارزشی، ایثارگرانه و انقلابی را باید تقویت‌سازی کنیم.

وی بیان کرد: تقویت نظام ارزشی به عنوان اولویت اساسی و مهم برای مطرح است که با توجه به هجمه و تهدید استکبار جهانی در فضای مجازی و حقیقی نیاز به آگاهی و خردگرایی داریم تا به این ترتیب در صحنه دفاع از انقلاب حاضر شده و ارزش‌های دینی و اسلامی را با هیچ چیز دیگری معاوضه نکنند.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع)‌ استان اردبیل ضمن گرامیداشت هفته بسیج دانش‌آموزی گفت: برنامه‌های مختلفی به مناسبت همین ایام در نظر گرفته شده تا بتوانیم روحیه شهامت و شجاعت را در بین این نسل ارتقا بخشیم و با تحقق اهداف مورد نظر مشکلات و موانع را از سر راه برداریم.

محمدی‌اصل تصریح کرد: پایداری در دفاع از دستاوردهای مقدس انقلاب اسلامی برای ما بسیار حائز اهمیت و اساسی است و در این زمینه در سال‌های آینده مدیریت و راهبری کشورمان را به دست این نوجوانان و جوانان انقلابی و سلحشوری رقم خواهیم زد تا ادامه دهنده آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی باشند.

وی از برگزاری بیش از ۵۰ برنامه در مدارس و فضاهای آموزشی استان خبر داد و اظهار کرد: محوریت این برنامه‌ها منطبق بر سند تحول آموزش و پرورش روحیه ایثار، جهاد و شهادت در بین نوجوانان و دانش‌آموزان است که نیاز است در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up