• شناسه خبر : 58745
  • تاریخ انتشار : 09 آبان 1400 - 02:12

به همت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان اردبیل، اولین پیش رویداد استارتاپی «صنایع خلاق» با شرکت ۲۵ نفر به صورت مجازی برگزار شد

شبکه ارتباطات سایبری

در برگزاری این رویداد، شتابدهنده جاویدان، پارک علم و فناوری، اداره کل ورزش و جوانان و مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل همکاری داشتند.

در این رویداد دبیر مرکز نوآوری و شتابدهی جهاددانشگاهی استان اردبیل درباره فرایندهای پذیرش و حمایت‌های این مرکز و مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان توضیحات مبسوطی ارائه و از آمادگی این مرکز برای جذب ایده‌های فناورانه جوانان به منظور تبدیل به محصول و خدمات خبر داد.

مهران محمدی گفت: با هدف شناسایی و پرورش ایده‌های نو و استمرار فعالیت‌های نوآورانه در حوزه گردشگری و گیاهان دارویی، مرکز نوآوری و شتابدهی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل و جهاددانشگاهی راه اندازی و توافق‌نامه آن منعقد شده است تا بتواند در این حوزه موثر عمل نماید.

وی ادامه داد: ایجاد زمینه ورود رشته‌های مرتبط با حوزه گردشگری و گیاهان دارویی به پژوهش‌های کاربردی برای حل نیازهای جامعه، ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری، حرکت به سمت کارآفرینی مبتنی بر نوآوری، بسترسازی برای ایجاد، گسترش و رشد استارتاپ‌ و کسب و کارهای نوپای دانش محور، ایجاد زمینه کارآفرینی و حمایت از نوآوری کارآفرینان، دانشجویان و جوانان فناور از اهداف مهم این مرکز است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up