• شناسه خبر : 58821
  • تاریخ انتشار : 10 آبان 1400 - 02:32

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از افزایش بیش از ۳ برابری تعداد آثار تاریخی ثبتی در اردبیل خبر داد.

75

 

نادر فلاحی در نشست با مدیرکل و معاونان دیوان محاسبات استان اردبیل با قدردانی از مشارکت دیوان محاسبات با اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی اظهار کرد: رویکرد دیوان محاسبات همواره کمک و ارائه مشاوره مناسب برای دستگاه‌های مختلف در استان بوده که سبب شده تا با این رهنمودها شاهد حداقل تخلفات در دستگاه‌ها باشیم.

مدیرکل‌ میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل دیوان محاسبات را مامن و پناهگاهی برای ادارات دانست و بیان کرد: در مواقع حساس در حوزه‌های مختلف فنی، مالی و اجرایی این دستگاه با کمک و مدیریت مناسب در کنارهمه دستگاه‌های اجرایی است.

وی با اشاره به حسابرسی و ثبت اموال و اشیای تاریخی و فرهنگی در استان گفت: در حالی که از سال ۷۹ در حوزه ثبت اشیا اقدامی در استان انجام نشده بود اما در مدت سه‌سال ثبت اشیای تاریخی و فرهنگی در استان بیش از سه برابر شده و از ۵ هزار مورد به بیش از ۱۵ هزار مورد افزایش یافته است.

مدیرکل دیوان محاسبات استان اردبیل نیز در این جلسه اظهار کرد: وجود تیم خوب و ارزشمند و تلاش وافر و پاسخگویی مطلوب مدیریت مجموعه میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سبب شده تا شاهد اقدامات گسترده و مطلوبی در این حوزه‌ها در استان باشیم.

سیدمحمد اسحاقی با قدردانی از پاسخگویی و اراده ستودنی مدیرکل میراث‌فرهنگی استان در انجام امور بیان کرد: به واسطه تلاش‌های انجام شده رتبه‌های خوبی توسط این اداره‌کل کسب شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up