• شناسه خبر : 58882
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1400 - 11:30

امام جمعه اردبیل گفت: از مسئولان استانی خواستاریم تا زمینه لازم برای ایجاد پاتوق‌های تربیتی و علمی را در جامعه راه‌اندازی کنند و زمینه حضور نوجوانان و نسل امروزی را فراهم کنند.

IMG 5388

آیت‌الله سید حسن عاملی صبح امروز در جمع مهدی یاوران در اردبیل اظهار داشت: اهمیت کارهای تربیتی به اندازه‌ای در جامعه حائز اهمیت است که به همین منظور استفاده از ظرفیت امور تربیتی و تأثیرگذار برای آینده کشور امری لازم و ضروری است.

وی بیان کرد: تربیت صالح هر فرد تأثیری مستقیم بر آینده کشور دارد و با توجه به این که مجموعه فعالیت‌ها در حوزه تربیت کار مقدسی است، بنابراین از مجموع فعالیت‌ها برای خارج کردن انسان‌ها از تاریکی به روشنایی استفاده می‌شود که این موضوع به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: پیامبر اکرم(ص) با کار تربیتی و پرورش انسان‌های صالح راه روشن را در جامعه برای عموم مردم فراهم کرده که به همین منظور از مسئولان استانی خواستاریم تا زمینه لازم برای ایجاد پاتوق‌های تربیتی و علمی را در جامعه راه‌اندازی کنند و زمینه حضور نوجوانان و نسل امروزی را فراهم کنند.

عاملی ادامه داد: کار تربیتی در حقیقت خدمت به مردم است که به همین منظور از مسئولان می‌خواهیم در کنار آموزش علوم و معارف متداول به مهدی یاوران نسبت به فراگیری زبان خارجه نیز همت کنند تا بتوانند در سطوح مختلف به ویژه ارتباطات مجازی تاثیرگذار شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up