• شناسه خبر : 58908
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1400 - 02:08

 سلامت صفری با انتقاد از رفتار بعضی از همکاران در ترکیب هیئت رئیسه هیئت های ورزشی با هدف بهره گیری از جایگاه اعضای شورا اظهار کرد: شورا و شهرداری نباید ملعبه دست فرصت طلبان و سودجویان باشد.

سلامت صفری

رئیس کمیسیون فرهنگی و ورزشی شورای شهر اردبیل گفت: نوع نگاه باید از سطح پشتیبانی به سطح مشارکت ارتقا یابد تا ما شاهد سرمایه گذاری غیردولتی باشیم.

سلامت صفری با قدردانی از حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل در این جلسه با رویکرد احیای تیم فوتبال شهرداری و توسعه ورزش همگانی در مناطق مختلف تصریح کرد: باید مشکلات مدیریتی در این حوزه رفع شده و همزمان با بهسازی استادیوم تختی و علی دایی اردبیل سالن های نیمه تمام و تعطیل شده ورزشی در نیار، میراشرف و محلات دیگر اردبیل به چرخه فعالیت بازگردند.

نماینده شورا در سازمان فضای سبز وپارکها از احداث پارک ۵٫۵ هکتاری میراشرف خبر داد و خاطرنشان کرد: اداره کل ورزش و جوانان باید با طراحی مناسب در این پارک امکانات ورزشی را مهیا کند تا ساکنان و جوانان و بانوان این مناطق از امکانات و تجهیزات ورزش همگانی استفاده کنند.

عضو شورای شهر اردبیل ضرورت بازسازی و بهسازی برخی از مناطق شهری را در توسعه ورزش صبحگاهی یادآور شد و بیان کرد: در تشویق و ترغیب قهرمانان ورزشی ما از منابع ماده ۱۷ در حد مقدورات می توانیم استفاده کنیم اما بهتر است از ظرفیت بخش خصوصی و مشارکت آنها بیشتر استفاده شود.

سلامت صفری با انتقاد از رفتار بعضی از همکاران در ترکیب هیئت رئیسه هیئت های ورزشی با هدف بهره گیری از جایگاه اعضای شورا اظهار کرد: شورا و شهرداری همواره در کنار اداره کل ورزش و جوانان است و نباید چنین شرایطی در جلب حمایت شورا و شهرداری ملعبه دست فرصت طلبان و سودجویان باشد

وی ضمن تقدیر از حضور کل اعضای شورا و شهردار در جلسه مشترک یاد آور شدند: کاربری زمینهای ورزشی، اجرای برنامه های مشارکتی، تجهیز فضاهای ورزشی در پارکها، بهسازی معابر و درختکاری و توسعه فضای سبز محوطه سالنهای ورزشی، تقویت هیئتهای ورزشی و اجرای مسابقات مشترک را بسترهای تعامل و همکاری دانستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up