• شناسه خبر : 58914
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1400 - 02:53

میرمحمد سیدهاشمی گفت: بهتر است به جای تکرار دردها و مشکلات ورزشکاران و رفتار شعاری، عملگرا بوده و دنبال علاج و درمان این دردها باشیم.

میرمحمد سیدهاشمی

به گزارش شهرخوان،نائب رئیس شورای شهر اردبیل در این جلسه خاطرنشان کرد: باید هر چه سریعتر سند جامع توسعه ورزش و سلامت استان اردبیل تدوین شود تا براساس اولویت ها رشته های ورزشی مورد حمایت قرار گیرند.

میرمحمد سیدهاشمی گفت: ما همه دردها و مشکلات ورزش استان را به عینه مشاهده می کنیم و بهتر است به جای تکرار این دردها و رفتار شعاری عملگرا بوده و دنبال علاج و درمان این دردها بود.

وی به هم ریختگی و پیگیری انبوهی از پروژه های نیمه تمام را آفتی جدی در این حوزه برشمرد و بیان کرد: بهتر است با همکاری مرکز پژوهش شورای شهر سند توسعه ورزش استان اردبیل تهیه و تدوین شود تا براساس این ساختار بدانیم در چهار سال پیش رو قرار است چه اتفاقی در ورزش استان روی دهد.

سیدهاشمی ضرورت ورود بخش خصوصی را به حوزه ورزش و ایجاد زیرساخت های مناسب برای رشته های اولویت دار یاداور شد و گفت: باید حمایت های پراکنده از هیئت های ورزشی جای خود را به انسجام در این حوزه بدهد تا ما در چهار سال مسئولیت شورای شهر بتوانیم در چند رشته مشخص حمایت ها و پشتیبانی ها را انجام داده و مدال آوری ها را شاهد باشیم.

وی افزود : اگر در طی هر سال ، بتوانیم از ۲ رشته ورزشی مفرح حمایت کنیم در پایان ۴ سال حداقل توانسته ایم از ۸ رشته ورزشی حمایت کرده و نتیجه عملکرد سند جامع توسعه ورزش و سلامت را به شهروندان عزیز عرض نمائیم .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up