• شناسه خبر : 58968
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1400 - 11:54

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: پرونده‌های ورودی به تعزیرات حکومتی مربوط به تخلفات صنفی در نیمه اول امسال ۵۴ درصد افزایش یافته است.

تعزیرات

 

رحیمی آذر در جلسه مشترک گشت و کنترل تیم‌های نظارتی در تعزیرات حکومتی اردبیل اظهار کرد: در نیمه اول امسال هفت هزار و ۵۱۱ فقره پرونده تخلفاتی در شش ماهه سال جاری تشکیل شده در حالی که این میزان تشکیل پرونده در مدت مشابه سال قبل چهار هزار و ۸۹۰ مورد بوده است.

وی رشد ۵۴ درصدی را در تشکیل پرونده‌های تعزیراتی یادآور شد و تصریح کرد: این پرونده‌ها در حوزه کالا، خدمات، بحث قاچاق و همچنین تخلفات بهداشتی تشکیل و به تعزیرات ارجاع داده شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: در نقطه مقابل ما با افزایش نظارت‌ها و کنترل‌ها نیز روبه‌رو بودیم به طوری که امسال سه هزار و ۴۷۵ مورد نظارت به ثبت رسیده که این میزان در شش ماهه سال قبل دو هزار و ۳۶۰ مورد نظارت با همکاری گشت‌های مشترک و تعزیراتی بوده است.

رحیمی آذر افزود: در این حوزه نیز با ۴۵ درصد افزایش عملکرد روبه‌رو هستیم که جا دارد از همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف‌، بهداشت و همچنین سپاه و بسیج در کنترل نظارت‌های بیشتر قدردانی کنیم.

وی در مورد کیفیت نان و عرضه مناسب آن در اردبیل خاطر نشان کرد: به رغم تشدید نظارت‌ها و افزایش بازرسی‌ها همچنان مشکلات در این حوزه وجود دارد ولی سعی بر این است تا تخلفات به حداقل برسد.

رحیمی آذر از تشکیل یک‌هزار و ۳۰۰ پرونده در حوزه نانوایی و برخورد با نانوایان متخلف خبر داد و اضافه کرد: همچنان گشت‌های کنترلی و نظارت ما در این حوزه با حساسیت کارها را پیگیری می‌کنند.

وی از تشدید نظارت‌ها در جهت تأمین کالاهای اساسی مردم و جلوگیری از تخلفات به ویژه گران‌فروشی و قاچاق کالا خبر داد و بیان کرد: مجموعه همکاران ما سعی می‌کنند تا از طریق سامانه ۱۳۵ گزارش‌های مردمی را دریافت و به سرعت به این گزارش‌ها رسیدگی کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل ادامه داد: سعی بر این است تا شرایط مطلوبی را در ارائه خدمات به مردم شاهد باشیم و کوچکترین سهل‌انگاری در این زمینه با برخورد جدی و جرایم سنگین روبه‌رو شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up