• شناسه خبر : 58976
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1400 - 12:43

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: همزمان با سراسر کشور، سومین رویداد تولید محتوای بسیج در اردبیل آغاز شد.

اینترنت گوگل

 

قاسم محمدزاده در مراسم آغاز سومین رویداد تولید محتوای بسیج در اردبیل اظهار داشت: همزمان با سراسر کشور، سومین رویداد تولید محتوای بسیج در اردبیل آغاز شد و ۲۰ تیم در این رویداد حضور دارند که بی‌شک نتایج خوبی در تولید محتوا به دنبال خواهد شد.

وی بیان کرد: در حال حاضر بیشتر از هر مسئله دیگری به دنبال شکل‌گیری محتوای مناسب در اذهان عمومی هستیم که در رسانه‌های دنیا نیازمند بررسی ویژه و اساسی است و باید بتوانیم در راستای تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

رئیس مرکز فضای مجازی بسیج سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: شکل‌گیری این محتوا از سوی تولیدکنندگان داخلی و بومی یک ضرورت انکارناپذیر است و بستر فضای مجازی برای ما فرصتی است تا ذهن مخاطبان را به سمت محتوای مناسب سوق دهیم تا بتوانیم به اهداف خود در این راستا دست یابیم.

محمدزاده بیان کرد: در عصری که هجمه‌های دشمنان به صورت مداوم ادامه دارد، درصدد هستیم تا با تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه تمامی این توطئه‌ها را خنثی‌سازی کنیم و مشکلاتی که جامعه کنونی با آن مواجه است را برطرف‌سازی کنیم تا دستیابی به اهداف مورد نظر محقق شود.

محمدزاده ادامه: این رویداد همزمان با سراسر کشور رشته‌های جداگانه پویانمایی، بازی تلفن همراه، نرم‌افزار تلفن همراه به مدت ۴۸ ساعت در مهدیه اردبیل برگزار می‌شود و در پایان از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up