• شناسه خبر : 5898
  • تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1398 - 01:39

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: حسابرسی از برخی شهرداری‌ها که در سال‌های گذشته انجام نشده باید بروزرسانی شود.

مسعود امامی یگانه

به گزارش شهرخوان، مسعود امامی یگانه در جلسه کارگروه حسابرسی شهرداری‌های استان اردبیل اظهار داشت: حسابرسی از برخی شهرداری‌ها که در سال‌های گذشته انجام نشده باید بروزرسانی شود که این بروزرسانی‌ها برحسب درجه‌بندی و رتبه‌بندی شهرداری‌ها انجام می‌شود.

وی بیان کرد: کارگروه حسابرسی باید نسبت به بررسی و اعلام نظر در مورد انحرافات بودجه‌ای شهرداری‌ها و بررسی تفریغ بودجه اقدام کند چرا که این مهمترین وظیفه‌ای است که کارگروه حسابرسی دارد و در تلاش هستیم مصوبات شوراهای شهرها را به صورت کارشناسی بررسی و اعلام کنیم.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: پیگیری‌های لازم در این زمینه همه ساله طبق قوانین مذبور انجام می‌شود و در این زمینه اقدامات لازم توسط شوراهای شهرها مبنای کار قرار می‌گیرد تا در حوزه نظام جامع مالی شهرداری‌ها بحث‌های کارشناسانه به شکل مناسب انجام شود.

 

 

امامی یگانه تصریح کرد: از جمله مهمترین وظایف کارگروه حسابرسی رفع مشکلات پیش‌روی حسابرسی شهرداری‌ها است که برای ایجاد وحدت رویه در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه باید با ارائه گزارش حسابرس و پیشنهادها و نقطه نظرات در راستای دستیابی به ارائه راهکار مناسب در این زمینه دست یابیم.

وی بیان کرد: در تلاش هستیم با وحدت و همدلی مشکلات پیش‌روی خود را برطرف کرده و در راستای توسعه و آبادانی مناطق محروم گام اساسی و هدفمند برداریم که این موضوع در حال حاضر برای ما یک اولویت اساسی بوده و در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند در این ارتباط اقدامات مناسبی را انجام دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up