• شناسه خبر : 58999
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1400 - 03:17

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: بخش عمده‌ای از مددجویان در تعمیر، تجهیز و بازسازی واحد‌های مسکونی خود با مشکلات و دغدغه‌هایی روبه‌رو بودند که با پیگیری انجام شده و عنایت مسئولان دولت سیزدهم قرار شد پرداخت منابع در این زمینه به صورت اولویت‌دار در استان اردبیل انجام شود.

مسکن

بهزاد ستاری اظهار کرد: قرار شده این مبلغ برای پروژه‌های بهسازی واحد‌های مسکونی مددجویان به ویژه پرداخت هزینه لوله‌کشی گاز برای منازل و واحد‌های مسکونی مددجویان هزینه شود که در این زمینه فراخوان انجام شده است.
وی تصریح کرد: مددجویانی که از ابتدای امسال نسبت به لوله‌کشی گاز برای واحد‌های مسکونی اقدام کرده و یا در صدد انجام این کار هستند، می‌توانند مدارک خود را به سازمان بهزیستی ارائه کنند تا از محل منابع تعریف شده اعتبار مورد نیاز پرداخت شود.
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: بخش عمده‌ای از مددجویان در تعمیر، تجهیز و بازسازی واحد‌های مسکونی خود با مشکلات و دغدغه‌هایی روبه‌رو بودند که با پیگیری انجام شده و عنایت مسئولان دولت سیزدهم قرار شد پرداخت منابع در این زمینه به صورت اولویت‌دار در استان اردبیل انجام شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up