• شناسه خبر : 59024
  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1400 - 02:33

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: زمانی که آمریکایی‌ها خاورمیانه را برای خود حیات خلوت کرده و ۷ بریلیون دلار هزینه گذاشته و سرمایه‌گذاری کردند، اما در نهایت مجبور به فرار شدند.

راهپیمایی

حجت‌الاسلام والمسلمین میثم فیاضی پیش از ظهر امروز در مراسم تجمع یو‌م‌الله ۱۳ آبان‌ماه در مصلای اردبیل اظهار داشت: ۱۳ آبان ماه سمبل استکبارستیزی ملت ایران اسلامی در برابر زیاده‌خواهی دشمنان و استکبار است که در قرآن نیز به آن تأکید شده و باید جواب برخی را که از بالا به ما نگاه می‌کنند را خیلی صریح و قاطع بدهیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: تصرف ذهن‌ها و دل‌ها هدف اصلی جنگ است و فردی در این ارتباط موفق است که بتواند ذهن‌ها را تسخیر کند چرا که امپراطوری‌های رسانه‌ای شبانه‌روز درصدد پیاده‌سازی توطئه‌های خود هستند و بی‌تردید اسلام با جز تشکیل حاکمیت و تولید قدرت نمی‌تواند روی زمین ظاهر شود.

فیاضی تصریح کرد: کشور ایران اسلامی بدون ترس از هیچ مسئله‌ای در قدرت دفاعی به جایگاه والایی رسیده و مولفه علمی بالای جمهوری اسلامی ایران نیز نماد حاکمیت اسلام در کره زمین است که دنیا به این مهم رسیده و از طرفی اعمال فشارها با طراحی استراتژی‌ها در طول ۴۲ سال گذشته به عنوان یک نماد مهم معرفی می‌شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل ادامه داد: اکثر زوایای تهاجم دشمنان و استکبار جهانی توسط اسلام متوقف شده و طبق فرمایشات امام علی مبنی بر «عده‌ای احساس نکنند دشمن با ما کاری ندارد» نیاز است تا تدبیر و اندیشه و درایت مستمر را بیش از هر مسئله دیگری مورد توجه قرار دهیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up